Sari la conținut

Motociclisti Din Mangalia Si Din Sudul Litoralului


pava98
 Share

Postări Recomandate

Hi hello!

Bună ideea cu plimbarea în week end. Cu ocazia asta mai cunosc ?i eu lume, că parcă trec grani?a când vin acasă, nu mai cunosc pe nimeni, cu atât mai pu?in motocicli?ti.

 

@jerycho

Zi o veste cu plastic nou, că altfel nu mă plimb cu tine :D

 

 

 

 

Rautate ce esti :) .. profiti de slabiciunea mea si ma iei la mijto

Dupa pasti ... mai devreme nu am putut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am iesit azi, m-am dus pe dealuri pe la Limanu si Hagieni. Prefer sa ma plimb in locuri mai interesante si mai putin aglomerate decat Mangalia. Cand aveti chef de iesiri dati si voi de stire. Maine am in plan Adamclisi si poate Dervent. Numa sa fie vreme buna. Merg eu si sotia, viteza maxima 90-100km/h.

Ciprian - 0727 44 02 47

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Dap .. chiar destul de multe in zona .. trebuie doar sa stii putin relieful si satele din zona.

Unul destul de interesant ar fi sa mergi catre satul Hagieni (de pe "varianta" satului Limanu)- pana acolo ai doar drum pietruit de o calitate destul de slaba - iar din satul Hagieni se poate merge cativa km buni pe drumuri facute doar de oameni care mai mergeau la padure sau de turme de oi , prin vai ,prin padurea Hagieni si pe marginea lacului Mangalia si nu numai..... ma rog posibilitati sunt mai multe .. numai sa vrei sa mergi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai multe trasee sunt la Mangalia - Limanu -Albesti, asta aÂşa să ne lăudăm Âşi noi ;) . Bogdane ce faci pe 1,2,3 mai ai ceva în plan dă Âşi tu o veste :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa zic ca fac bine dar nu fac :D . Pe 30 de munca , pe 1 de munca (trebuia sa fiu de noapte dar fac schimb de tura ca sa ma duc noaptea in vama)pe 2 seara sau 3 ( nu stiu inca sigur)sunt iar de munca ... mama lor de dispozitive si de sefi crizati ..... ;) :D

 

Cred ca dupa perioada asta imi trag o saptamana de concediu ca mi s-a umplut paharul la munca - doamne .. ce vorbesc .. nu paharul s-a umplut .. galeata ...

 

La sfarsitul lunii 30-31 mai am de gand s-a fac o plimbare pana la Iasi pe mobra (3 - 4 zile max cu tot cu drum) , nu de altceva dar naste o foarte buna prietena si nu vreau sa ratez ocazia ... plus ca tre sa ii sustin putin si sotul :D

Daca e interesat cineva sa dea de veste .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miliția e cu noi :D

Eu pe 2 mă duc să mă destrăbălez pe ritmurile lui Villalobos & Co. În rest prevăd că iar stau în casă și joc canastră.

De cocoțat pe dealuri nu mă sui că mi-e să nu-mi cadă carenele de la vibrații. Măcar până la mare să am companie pe drum... :D

Dacă nu vrea nimeni să mai plece joi dimineața, adică mâine, o să ;) singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Da de la mine dar probabil incepand cu 30 .

Se merge cu cortul sau va luati casute ? nu de altceva da vremea nu s-a anuntat tocmai buna .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....care este programul motociclistilor din mangalia?...scuze daca ma bag in seama...ar fi tare daca la intoarcere ,probabil sambata noaptea,am parcurge ruta mamaia- mangalia impreuna...sau bem si ne facem zdrente si ne cazam la cort?

....parca eu as bea o bere noua :) si as dormi in cort,desi plec din bucuresti si cortul este o povara

 

mai direct : va cazati in mamaia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide ma exista un lider prin mangalia...

ne organizam si noi...sau poate v ati organizat...ne lipim de cineva sau beau beri cu nevasta si ascultam metal,ne imbatam ne giugiulim si ne culcam :) ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yesss.am vorbit cu faraonu',va fi si el prezent.asteptam un semn si de la pava.

Salut fraților, cum sa nu răspund prezent, desigur :) . Ca am o pofta sa merg pe moto dupa o saptamana la Paris, unde am crezut ca am ajuns in rai, numai cu moto si scutere merg aia frate, e ceva de speriat si n alta super tare. Ok vorbim saptamana asta cum facem cu excursia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti de gand sa plecati din mangalia in grup anuntati si voi pe aici pe undeva , iar toby eu unul o sa raman in mamaia/constanta pe toata perioada petrecerii... chiar nu are rost sa ma intorc in mangalia (e aproape si pot sa car cortul dupa mine :) ) si plus ca am de gand sa ma fac praf in fiecare noapte si asha nu ma sui pe moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti care-i planul...va cazati in mamaia sau va intoarceti in mangalia cand s-au consumat bateriile...poate traseul mangalia-mamaia-mangalia il parcurgem in gasca...ce ziceti?

 

este o idee ok cu cazarea la cort....sa speram ca vremea tine cu noi...il iau cu mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am vazut eu o sa ne cam inghete poponeata la cort ... dar nu conteaza ... sper sa ma imbat suficient de crancen cat sa nu mai simt frigul :D) ... si mai agat si vreo 2 fete sa imi tina de cald :) , in schimb imi imaginez ca va trebui sa am grija sa le verific mai intai ( nu de altceva dar sa nu fac vreo greseala ) ca o sa fie mai multi pletosi pe acolo si imbibatia alcoolica din sangele meu va depasi cu mult valorile prevazute de lege .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...