Sari la conținut

Sa Facem Cunostinta!


bau-bau
 Share

Postări Recomandate

Hai sa lasam si noi ID aici... pt a putea iesi la plimbare impreuna... sincer m'am plictisit sa ies singur si sa caut baicarii ba` pe la sala , ori la mamaia la baloane, ori la aQua ... mai pe scurt cand e vreme frumoasa vorbim si poate dam o tura !

incep eu : dtu_silviu , aproape non- stop pe mess :laugh:

PS : pentru cei din Constanta

Editat de SSC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

unbreakable_technique

mentionez ca sunt incepator si... ma gasiti des in parcare la barca aceea din mamaia "Ovidius".

eu ma plimb singur nu cunosc pe nimeni. lemme know daca iesiti!:laugh:

 

unbreakable_technique

mentionez ca sunt incepator si... ma gasiti des in parcare la barca aceea din mamaia "Ovidius".

eu ma plimb singur nu cunosc pe nimeni. lemme know daca iesiti!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut multe motoare noi, si toti care mai de care mai viteji. Ar trebui sa o lasati mai moale :disappointed:, nu de alta, dar e frig acum de inmormantare, si tot drumu de la biserica la cimitir... ne termina incheieturile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc ca ai vrut sa fii ironic pe undeva...

sa te citez de pe topicul asta ?

 

 

 

eu unul nu merg tare prin oras, dar... esti off-topic, aici se lasa id-uri de mess si se face cunostinta.

Aia puteau fi prinsi pe autostrada/circuit etc. Voi sunteti bikerii aia cuminti nu? :disappointed: Am spus-o ca un sfat prietenesc, tu ia-o cum vrei. La fel de atosi erau si fostii mei prieteni, acum nu mai pot nici sa-mi dea dreptate, nici sa ma contrazica. Dar lasa, ca voi aveti 1000 km si stiti sa va dati bine, si in nici un caz nu mergeti tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze daca am fost acid, stiu cum se merge prin oras... nu te lua la harta cu mine aiurea. doar ca strici topicul. nu ti-a pus nimeni la indoiala calitatile motociclistice, nu a zis nimeni ca se da foarte bine, nu te-a intrebat nimeni unde ai prins viteza aia, etc... etc.

personal, chiar nu merg tare in oras... plus ca nu am sustinut ca ma dau bine, sunt varza... momentam incerc sa invat. da, mai "exagerez" prin mamaia, la modul ma duc la capat la butoaie, fac sensul si schimb in 10 000 dupa care o las moale. daca ai dubii poate ne dam impreuna odata.

asfalt uscat. nu voiam sa transform topicul intr-unul de flame, plm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata... apele s'au linistit... azi mi'am omorat mobra de i'au sarit pistoanele prin rezervor :disappointed:

din Constanta cine mai e.. si nu are cu cine sa se plimbe sa lase ID si poate se gaseste cineva disponibil :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai usor cu turatia ridicata prin mamaia, in special la cazino, ca nu pot dormi noaptea f bine. nu vreau sa dau cu vaselina pe sosea...vreti viteza? mergeti in afara localitatii si turati acolo cat vreti. nu mai futeti linistea altora.

 

spor

Editat de madcox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai usor cu turatia ridicata prin mamaia, in special la cazino, ca nu pot dormi noaptea f bine. nu vreau sa dau cu vaselina pe sosea...vreti viteza? mergeti in afara localitatii si turati acolo cat vreti. nu mai futeti linistea altora.

 

 

Domnu Madcox ,daca nu va convine puteti sa va mutati , sau sa iesiti cu motoreta! :disappointed: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai usor cu turatia ridicata prin mamaia, in special la cazino, ca nu pot dormi noaptea f bine. nu vreau sa dau cu vaselina pe sosea...vreti viteza? mergeti in afara localitatii si turati acolo cat vreti. nu mai futeti linistea altora.

 

MADCOX ...... simpatic ca de obicei. SALUTARI, nu te-am mai vazut de mult. Mai ai sosete de vanzare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai usor cu turatia ridicata prin mamaia, in special la cazino, ca nu pot dormi noaptea f bine. nu vreau sa dau cu vaselina pe sosea...vreti viteza? mergeti in afara localitatii si turati acolo cat vreti. nu mai futeti linistea altora.

 

 

Domnu Madcox ,daca nu va convine puteti sa va mutati , sau sa iesiti cu motoreta! :disappointed: :lol: :lol:

hmm...deci nu mai vrei sa iti cumpar de pe ebay piese pentru mizeria aia de cbr...

 

MADCOX ...... simpatic ca de obicei. SALUTARI, nu te-am mai vazut de mult. Mai ai sosete de vanzare ?

sosete nu mai am ca i le-am vandut lui sergiu ca sa isi faca un ceai cand il durea in gat, si nu m-ai mai vazut ca am avut motoreta indoita. sambata-duminica iese din reparatie, si asteapta sa o calaresc si sa le dau palme in cap la forjatorilor de duminica...

sanatate maxima, si ne vedem curand...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa vin sa te ajut sa montezi jugurile?si dupaia iesim in mamaia sa ii explicam baiatului cum se schimba si a2a :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa vin sa te ajut sa montezi jugurile?si dupaia iesim in mamaia sa ii explicam baiatului cum se schimba si a2a :lool:

 

scrumbie si madcoc :rolleyes: cele mai dure personaje detinatoare de mociclete. eu o lalai prin mamaia numai intr-a I-a ;) ... madcoc da te-ai mutat cu cortul pe malului ghiolului ? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrumbie si madcoc :rolleyes: cele mai dure personaje detinatoare de mociclete. eu o lalai prin mamaia numai intr-a I-a :lool: ... madcoc da te-ai mutat cu cortul pe malului ghiolului ? :nono:

pai ce dreacu poti face altceva decat sa o lalai prin mamaia...ca de condus motocicleta nu stii...o sa il iau pe sebi sa te invatam sa bagi a doua...

nu, nu stau cu cortul. mi-am cumparat un ansamblu de vile in mamaia, dupa ce am vandut o pereche de sosete gaurite.

Editat de madcox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...