Sari la conținut

Plimbare In Weekend.......cine Vine?


GR8
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Painkill3r
Pana la urma ne strangem ceva ceva......dar tot slaba miscare din Hunedoara......

 

 

Stai linistit ca nici la Alba nu e mai bine... motoare sunt gramada , noroc ca avem choper-isti altfel ..... ei sunt singurii care se aduna si fac iesiri, adevarati motociclisti, in rest noi astia cu vitezane suntem ca puii de potarniche , foarte imprastiati si deabia daca iti raspund la salut, sa nu se inteleaga gresit nu toti sunt asa, dar asta e adevarul.

 

Asfalt uscat si ochii`n 4 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 573
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator Painkill3r
hehe...sa va mai aud ca va laudati cu vitezanele...noi facem miscarea in alba ;)))LOL

Tu enerveaza-ma numa .. sa vezi cum o pun de un club in iarna asta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va primim, normal...doar sa lasati un nr. de tel la care sa va contactam cand suntem aproape de Petrosani, sa ne putem intalni.

 

Valabil si pentru voi: lasati un nr. de telefon, sa putem da unii de altii pe acolo :D

 

 

Pentru cei care vin din Alba, va puteti intalni cu mine la OMV in Simeria ( e chiar pe DN, dupa drumul care duce spre centru) la 9:45, dupa care ne vom intalni cu baietii din Deva la 10:00 la Santuhalm la intersectia cu Hunedoara, acolo unde stau "fetitzele" :D...Alex si Cristi stiu despre ce vb, deci stiu unde sa ne astepte, nu baieti?

Zic eu ca daca plecam la 10:00 de acolo, e suficient timp sa intram pe la HD dupa "bagaje" si sa plecam la drum.

 

Cam asta ar fi planul de bataie, dupa care ii sunam pe cei de la Petrosani cand suntem pe aproape, si pe cei de la VL...numai sa ne lasti numerele de telefon .

A...sa nu existe confuzii, aceasta actiune se va desfasura DUMINICA 12.10.2008.

 

 

SALUTARE NATIUNE MOTO !!!!

 

Noroc cu ,, TIATIRA '' ca m-a sunat azi si mi-a zis de deplasarea acesta , daca vreti sa organizati ceva SUNATZIMA ............!!!! acuma am ajuns sa intru si eu pe FORUm dupa 3 zile , si am citit ce vreti sa faceti , si am dat telefoane la bikeri si mai vin cam in uramatoarea ordine ( toti confirma 100 % maine cu telefon)

 

--- ACHIMOTO ( Kawasaki Vulcan 750 )

--- din CUGIR gasca lui SFANTU ( vreo 3 chopere + 2 enduro )

--- din SIMERIA visi + petre ( 2 chopere )

--- din HATEG ( 2 enduro , 1 choper )

 

mai scriu maine detalii dupa ce confirma lumea la telefon !!! PS : HUNEDOARA NU DOARME !!! :unsure:

RESPECT _______ ACHIMOTO :rock: 0728290701

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca nici la Alba nu e mai bine... motoare sunt gramada , noroc ca avem choper-isti altfel ..... ei sunt singurii care se aduna si fac iesiri, adevarati motociclisti, in rest noi astia cu vitezane suntem ca puii de potarniche , foarte imprastiati si deabia daca iti raspund la salut, sa nu se inteleaga gresit nu toti sunt asa, dar asta e adevarul.

 

 

Mda cam aceeasi kestie este si in valcea, numai k aici nu sunt nici makar chopperistii, sunt ceva enduristi care se intalesc, dar atat, in rest toata lumea cu nasu p sus, nimeni nu se aduna pt ceva fain si plakut toti k sa se dea mari cu ce au sau ce ispravi au mai facut, deh asta este ce sa ii faci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE NATIUNE MOTO !!!!

 

Noroc cu ,, TIATIRA '' ca m-a sunat azi si mi-a zis de deplasarea acesta , daca vreti sa organizati ceva SUNATZIMA ............!!!! acuma am ajuns sa intru si eu pe FORUm dupa 3 zile , si am citit ce vreti sa faceti , si am dat telefoane la bikeri si mai vin cam in uramatoarea ordine ( toti confirma 100 % maine cu telefon)

 

--- ACHIMOTO ( Kawasaki Vulcan 750 )

--- din CUGIR gasca lui SFANTU ( vreo 3 chopere + 2 enduro )

--- din SIMERIA visi + petre ( 2 chopere )

--- din HATEG ( 2 enduro , 1 choper )

 

mai scriu maine detalii dupa ce confirma lumea la telefon !!! PS : HUNEDOARA NU DOARME !!! :unsure:

RESPECT _______ ACHIMOTO :rock: 0728290701

 

Deci pana la urma, la apelul lui Achimmoto, s-a trezit judetzu si se aduna gasca serioasa...PERFECT!

 

Planul ramane tot asa...la 9:45 ne intalnm la OMV Simeria cu baietii de la Alba, plus Cei din Cugir, daca vin, plus Visi si Petre. De acolo mergem mai departe si ne vedem la Santuhalm la 10:00 cu GR8 si Tiatira, si plecam mai dparte spre HD, sa ne intalnim cu restul.Unde? Unde ne intalnim cu cei din Hateg? Baietii de la VL se vor intersecta cu noi pe la Obarsia Lotrului, din cat am inteles, dar ramane de vb la telefon.

 

Numai vreme buna, ochi'n 16 si asfalt uscat! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am treaba cu ceata....e mai nasol da daca nu ai ce face mergi si pe ceata si pe ploaie.....cum e drumu..... :unsure:

 

Am mai corupt un om..... :D ..... vine si Mircea..... :rock: da numa daca nu mai merge Bogdan COX.....deci Bogdan....maine sa fi cuminte... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r
Eu nu am treaba cu ceata....e mai nasol da daca nu ai ce face mergi si pe ceata si pe ploaie.....cum e drumu..... :unsure:

 

Am mai corupt un om..... :D ..... vine si Mircea..... :D da numa daca nu mai merge Bogdan COX.....deci Bogdan....maine sa fi cuminte... :D

 

 

Baieti noi venim la plimbare nu sa dam COX.. sper ca ma intelegeti ce vreau sa zic, sa nu se supere amatorii de viteza dar eu sincer vreau sa fac o plimbare sa vad zona nu vreau sa fugim ca nebunii si dupa 10 km sa asteptam restul trupei.

 

Presimt ca o sa fie o iesire super... Ne vedem maine :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un mit spulberta de viteza sunetului.....pe care Bogdan o prinde cam... dupa 350 de metri

 

:D Daca mai zice unu' ca eu merg tare... :unsure: s-ar putea sa o fac de-adevaratelea :D

Am zis ca mergem la plimbare, atunci plimbare sa fie...cu exceptia portiunilor de drum foarte virajate( gen Silvas), unde categoric o sa merg cu o viteza care sa imi permita "relaxarea" oferita de curbe...no offence! Va astept putintel mai in fata , unde se termina curbele :rock:

 

P.S. Azi mi-a reparat Achimoto suspensia fata, am schimbat uleiul si mi-am intins lantul( in total vreo 10 ore petrecute la el in atelier), asa ca ...nu ma provocati :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r
:D Daca mai zice unu' ca eu merg tare... :unsure: s-ar putea sa o fac de-adevaratelea :D

Am zis ca mergem la plimbare, atunci plimbare sa fie...cu exceptia portiunilor de drum foarte virajate( gen Silvas), unde categoric o sa merg cu o viteza care sa imi permita "relaxarea" oferita de curbe...no offence! Va astept putintel mai in fata , unde se termina curbele :rock:

 

P.S. Azi mi-a reparat Achimoto suspensia fata, am schimbat uleiul si mi-am intins lantul( in total vreo 10 ore petrecute la el in atelier), asa ca ...nu ma provocati :D

 

 

Poate ca o tragem amandoi... o liniutza scurta .. ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca o tragem amandoi... o liniutza scurta .. ce zici?

 

Nu ma tine la liniutze cu Ninjalai de 750, ca al meu e doar de 600, plus ca e sport-touring...nu e SS ca al tau. Dar ca sa-ti raspund la "provocare", putem da una mica de control :unsure: , desi sunt convins ca n-am cum sa "te fac" :rock:

 

P.S. De fapt aici nu era vorba de demaraj, ci de "mers tare"...care stii si tu ca e cu totul altceva :D

Editat de shackalu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...