Sari la conținut

Auto-moto-ring Tg Mures


szl
 Share

Postări Recomandate

pana se face pista aia voi veti avea par alb :D

se vor crapa gumele alea ce le tot luati voi acolo, mai repede strangeti bani de nunti, scutece si alte cele, defapt la otto nu se mai pune problema de nunta :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pana se face pista aia voi veti avea par alb :D

se vor crapa gumele alea ce le tot luati voi acolo, mai repede strangeti bani de nunti, scutece si alte cele, defapt la otto nu se mai pune problema de nunta :rusinica:

 

macar eu stiu ce am de facut(adica bebelusi), da' tu stii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica:

Domnu' Blaga.Lasa Simsoanele...

sa vezi ce demaraj are la ai lui 14 cai,sta pe viraje de lasa urme in asfalt cu scaritele lui din otel forjat, si poate ii iau si un atas si ma inscriu la curse..mwahahaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Buna baieti,

 

eu am lucrat la elaborarea documentatiei care a fost trimisa in vederea obtinerii unei finantari.

 

Daca totul merge bine, se va realiza investitia, poate chiar cum a fost estimat, adica iulie 2012.

 

sa stiti ca terenul nu ne prea ajuta (multe denivelari). Am incercat sa contactam cativa motociclisti pentru a ne ajuta la reproiectarea pistei, dar .... , proiectantul nu este de acord cu propunerile facute. Daca cineva are ceva cunostinte in domeniu, ar fi foarte bine.

 

 

 

 

La sfarsitul anului este programata licitatia pentru realizarea Proiectului tehnic, si ar fi bine ca propunerile sa le facem inainte de licitatie, pentru a putea fi cuprinse in Tema de proiectare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am citit intr-o revista de specialitate(nu vreau sa fac reclama) ca pista va fi gata in 2010.Pai daca se zice 2011 sau 2012 atunci va fi gata cand vor termina astia autostrada Bucuresti-Oradea.....adica in 3569

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am citit intr-o revista de specialitate(nu vreau sa fac reclama) ca pista va fi gata in 2010.Pai daca se zice 2011 sau 2012 atunci va fi gata cand vor termina astia autostrada Bucuresti-Oradea.....adica in 3569

 

Nu crede tot ce scriu astia in reviste...

 

Documentatia este la verificat la Alba Iulia. Daca proiectul va fi aprobat o sa treaca ceva timp pana se va incepe lucrarea. Estimat este anul 2012, daca totul decurge conform planificarii.

Editat de staso_ms
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu crede tot ce scriu astia in reviste...

 

Documentatia este la verificat la Alba Iulia. Daca proiectul va fi aprobat o sa treaca ceva timp pana se va incepe lucrarea. Estimat este anul 2012, daca totul decurge conform planificarii.

 

pai am putea sa ne intalnim sa vedem daca putem sa va ajutam cu ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu crede tot ce scriu astia in reviste...

 

Documentatia este la verificat la Alba Iulia. Daca proiectul va fi aprobat o sa treaca ceva timp pana se va incepe lucrarea. Estimat este anul 2012, daca totul decurge conform planificarii.

 

Oiooooi. :rock:

Dureaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi pacat ca pista sa ramana in configuratia actuala este foarte plictisitoare si destul de inutila.

pista asta are nevoie de cateva curbe frumoase ca aibe succes si ca sa merite sa batem atata drum sa ajungem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oiooooi. :rock:

Dureaza.

Ungurii fac circuit omologat moto gp,cu toata infrastructura necesara in 10 luni (in septembrie 2009 cu prima cursa moto gp pe ea),iar noua ne ia 4 ani "daca lucrurile decurg conform planificarii",construirea unei chestii,ce seamana cu un circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ungurii fac circuit omologat moto gp,cu toata infrastructura necesara in 10 luni (in septembrie 2009 cu prima cursa moto gp pe ea),iar noua ne ia 4 ani "daca lucrurile decurg conform planificarii",construirea unei chestii,ce seamana cu un circuit.

 

 

Asta ai zis bine :laugh: .Nu stiu aici la noi in tara totu mere ca pe caruta lu domnu "piscis" din satu ceauasu de campie adica foarte lent si naspa. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...