Sari la conținut

BURSA LOCALA


smakalan
 Share

Postări Recomandate

huse?...oxford!...parca aveai,johns!

 

da' d c-o vinde marius, bre?!...ce ia?!

...show...room...k adik se ocupa si de tuning...si in epoca moderna se pune accent f mult...pe show-car!!!..in tuning...adiq forma fara fond in industria auto (documentatie pe 4 tuning pt ce inseamna ridicol auto)...si de acolo si...show-room!!!...bine...nu e cazul..stiu,vladut...

...te pup, johnson!!!..oricum munca de-asta patriotica nu face nimeni pe nicaieri...marfa pe profit PU(cuvant urat)LA k asa e intre motociclisti!!!...

Editat de tin-tin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 590
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand Honda CB 500, anul 2002, 38.000 km, inmatriculata, ITP pana in 2010. pret 2400 euro

Motorul a fost adus anul trecut din Italia, eu fiind unicul proprietar in tara. Merge foarte bine, nu am avut deloc probleme.

Kitul de lant a fost schimbat pe la 35000 km -> DID Racing xring

Am folosit numai ulei Repsol.

In pret mai intra un windshield Puig si 2 pinioane aproape noi...... si ce mai gasesc prin garaj si nu imi mai trebuie :lol:

Motorul arata foarte bine, nu are defecte optice, cu exceptia unei mici infundaturi in partea dreapta a rezervorului(asa a fost adusa).

Consuma foarte putin si este buna pentru incepatori.

post-10687-1227579121_thumb.jpg

post-10687-1227579143_thumb.jpg

post-10687-1227579157_thumb.jpg

post-10687-1227579183_thumb.jpg

post-10687-1227579193_thumb.jpg

post-10687-1227579210_thumb.jpg

post-10687-1227579234_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde si un cebereu di ala bun, 600rr, productie 2005, aprox 10000km, stare ca nou, semnalizari, crash paduri, suport numar si mansoanele de la Rizoma, filtru K&N, anvelope supercorsa pro sc2, ulei Motul schimbat la 4000 maxim, inscris cu numere de Neamt PF. Telefon 0746238335, Marius, 5500 euro

 

poza

 

Pt pasionatii de tehnica si istorie moto, se vand 2 exemplare de succes la vremea lor:

-Honda cbr1000f, sc24, an 89, aprox 98 cp, la numai 700 euro(sapte sute)

-Yamaha FZ 750 , an 86, 102 cp cica, la numai 600 euro(sase sute)

Nu au circulat in Romania, cine le cumpara devine prim proprietar, sunt in stare de functionare, trebuie cosmetizate, dar la pretul asta e de preferat sa intre in sarcina cumparatorului. Pun si poze daca sunt interesati sau le puteti vedea la mine

Pasionatii de istorie si tehnica trebuie sa caute alt subiect, cele 2 antichitati s-au dat.

cebereul lui Marius poate fi achizitionat acum cu numai 5000 euros

La fel ca si al meu, cbr vs zx, acelasi pret, alte optiuni

 

Marele drifter este acum de vanzare, asa ca strangeti punga baieti si luati de aici:

-vn1500 drifter, an 2001, injectie electronica, 4-5.5% consum, 7800km, stare ireprosabila de functionare. Tobe Shaolin USA, plus cea originala noua, semnalizari highway hawk si cele originale de rezerva, ghidon extra large old school plus cel original. Un mic defect la far, care este spart si inlocuit cu o panarama, se poate aduce contracost in 20 de zile altul. Pret 5500 negociabil la tel 0723508796 sau 0741409491

post-7573-1227883379_thumb.jpg

post-7573-1227883387_thumb.jpg

post-7573-1227883398_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Honda CB 500, anul 2002, 38.000 km, inmatriculata, ITP pana in 2010. pret 2400 euro

Motorul a fost adus anul trecut din Italia, eu fiind unicul proprietar in tara. Merge foarte bine, nu am avut deloc probleme.

Kitul de lant a fost schimbat pe la 35000 km -> DID Racing xring

Am folosit numai ulei Repsol.

In pret mai intra un windshield Puig si 2 pinioane aproape noi...... si ce mai gasesc prin garaj si nu imi mai trebuie :laugh:

Motorul arata foarte bine, nu are defecte optice, cu exceptia unei mici infundaturi in partea dreapta a rezervorului(asa a fost adusa).

Consuma foarte putin si este buna pentru incepatori.

up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

face altu'...lasa c-ai sa vezi si tu cand te-apuci..nu-i asa greu...ma mir ca din greseala nu ti-a iesit niciodata!...bine, nici nu cred ca te-am intrebat vreodata...

 

 

Teoretic il Vand ! :D) Practic il infiez . primul meu kinder :( Dar pasi vor fi mereu de facut asa ca am tot timpul :D:P:P :laugh: Hai Noroc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Se vinde cu mari regrete Yamaha YZF600R Thundercat chiar daca am crezut candva ca aceasta motocicleta va ramane pt. totdeauna la mine. Motivul? Nevoi financiare urgente. Pretul e de 2150 de E. Bineinteles ca se lasa pana la 2000 dar de acolo nici un cent in minus.

Consumabile schimbate la ea, legendarele frane Brembo de pe R6, un motor care merge dupa cum arata si bordul 38000km (initial nu am crezut kilometrajul dar cand am vazut cum merge nu mai contest nimic). Tinuta in garaj sub husa - se poate vedea in Botosani.

0741.154601 - George

post-8782-1231501741_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde cu mari regrete Yamaha YZF600R Thundercat chiar daca am crezut candva ca aceasta motocicleta va ramane pt. totdeauna la mine. Motivul? Nevoi financiare urgente. Pretul e de 2150 de E. Bineinteles ca se lasa pana la 2000 dar de acolo nici un cent in minus.

Consumabile schimbate la ea, legendarele frane Brembo de pe R6, un motor care merge dupa cum arata si bordul 38000km (initial nu am crezut kilometrajul dar cand am vazut cum merge nu mai contest nimic). Tinuta in garaj sub husa - se poate vedea in Botosani.

0741.154601 - George

 

 

Man .. cate`va alte detalii ? an ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
inca un motor de vanzare la super pret:

-Kawasaki gpz 500, an 96, stare f buna de functionare, inscris, la numai 1200 euro. Se poate vedea la sediul meu, pt alte relatii sunati-ma la 0722699014

De ce-l dai asa de ieftin? sau au scazut preturile o data cu recesiunea?? :scratch:

Bafta la vanzare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleooo...vrajeala voastra e ieftina maaa..."mintiti poporu cu televizoru" zicea vorba aia...

 

o tigaie din '96...de 13 ani cu 'nspe zeci de mii de km 1200 de euroi !!!!!!

 

:huh: ieftin??? pe vremea asta ??? ati tras ceva???

 

cred ca nu mai are rost sa zic...si marca motorului,care e cea mai accesibila dintre toate + se mai retrage si din Gp si din AMA SBK de la 1000 .... imediat se apuca de tractoare din nou :D ...

 

va face iar "LEUTZ" vb lu tataeee :scratch:

 

pace voua :P

post-20061-1232711404_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat vrea pe el, nu am fost curios sa aflu, desi e ieftin parca vad ca nici asa nu se va vinde, lipsa de cash ce sa-i faci. La mine apar mereu tot felul de oferte, care mai de care mai tentanta

 

Nu e vb de lipsa de cash, de cele mai multe ori ca sa vinzi un lucru trebuie sa-i pui un pret nesimtit...asa eviti intrebarile de genu "dar ce are? ". Sariti pe ea ca e ideala pt inceput ! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...