Sari la conținut

Prezentarea Motociclistilor Din Zona Neamt


SYMM
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Salut .. Sunt Cezar .. ( PoC PoC ) . Ma bucur ca in sfarsit .. Am facut primul pas .. printre cunoscuti ( cu toate ca o mare parte sunt vechi in ale`2 roti ) :rusinica: Noroc la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

REvin cu acest mesaj .. ( Am inceput sa cunosc o mare parte dintre baietii / sotiile celor pe 2 roti :rusinica: Stima Si respect pentru cunoscuti .. Salutari .. pentru necunoscuti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hy, my name is Gabi and i'm adicted to Honda for life. Need proper medication

In afara de faptul ca as merge cu cbr-ul si in somn, daca as putea sa-mi comand visele, sunt mandru membru fondator al Stones MC Piatra Neamt si sper ca sa nu fac clubul de ras la cursele la care voi participa

 

salutare maine 2 11 08 daca e soare si sigur va fi se merge la selena pt toti doritori . sa mergem !!!!!!!!!!!!!! plecarea de jonson de la garaj in jurul orei 12 :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hy, my name is Gabi and i'm adicted to Honda for life. Need proper medication

In afara de faptul ca as merge cu cbr-ul si in somn, daca as putea sa-mi comand visele, sunt mandru membru fondator al Stones MC Piatra Neamt si sper ca sa nu fac clubul de ras la cursele la care voi participa

 

salutare maine 2 11 08 daca e soare si sigur va fi se merge la selena pt toti doritori . sa mergem !!!!!!!!!!!!!! plecarea de jonson de la garaj in jurul orei 12 :) :laugh:

 

 

Gabitsule ... dupa cum mi`a spus si Jhonson .. Pune te rog o poza .. sa va cunosc si eu mai bine > Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OLALLALAAAAA!!!

....Johnsoaneee! am zis ca'i pedrosa ...bata-te sa te bata!...mereu sexy...esti maritat,las-o moale cu pozele alea!...de lipsit, lipseste aia cu capu' pe masa...

Barsi...am crezut k scrie Betty pe tricou!...mai intelegeam...Petty ce draq e?!...

3!...Honda addicted!...aia's blugi pe tine la Selena?!...cu aia mergi in competitii la anu'?!...ia unii inchisi la culoare,bre...in sfarsit iti vad si eu motoru'...sa-l folosesti sanatos!...in somn...(nu mai cotzai de loc?!)...iar de " proper medication"...nush...ia si tu una care bate honda in toate competitii...o sa treaca..

ia si-un gixxer care-arata a om..!...misto fara carene...

alalalt de la stones e la sala?!...zx10?...nu la fiare, la scrumiere...salon, cum ii zice el?!...

eustaces...nu stiam care esti.ai schimbat motoreta?!...sa fii sanatos! pupa-l pe emi!

Editat de tin-tin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt Gabi(alt Gabi, nu al' voinic de viseaza motoare noaptea :disappointed: )*eu am 18 ani el probabil mai mult* si am o Honda 600F Sport . Nu am poze inca dar cand fac promit sa pun cateva si aici :lol: e alb cu mov motocicleta in caz ca ati mai vazut-o...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt Gabi(alt Gabi, nu al' voinic de viseaza motoare noaptea :disappointed: )*eu am 18 ani el probabil mai mult* si am o Honda 600F Sport . Nu am poze inca dar cand fac promit sa pun cateva si aici :lol: e alb cu mov motocicleta in caz ca ati mai vazut-o...

Bine ai venit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pana acum merge destul de bine :nono: sper sa nu am vreo pb cu ea desi as vrea sa merg pe circuit sa vad cum ma descurc...dar am auzit ca la Bacau faci cunosinta cu pamantul cam rpd :rolleyes: si m-as supara sa o vad zgariata sau mai rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello sunt Silviu, why nu e nici un nickname de al meu, pur si simplu nu aveam alte idei cand mi-am facut userul :nono: . Nu am experienta ca sa fiu sincer, dar de abia astept sa inmatriculez motorul sa o forjez pe dealurile noastre ca m-am saturat sa o imping pana la cocktail, iar pe frigul asta chiar nu imi vine deloc :rolleyes: .

 

Nu cunosc multi motociclisti din oras, ii pot numara pe degete cred, dar sper sa ne cunoastem in viitor. Ca sa mai adaug ceva ... sunt coleg de banca cu rpyro (gabi) si de mult timp l-am tot batut la cap sa isi faca user aici !

 

Am atasat si niste poze ... din pacate singura poza cu mine fara casca si motorul e cea de la avatar in care sunt cu spatele.

 

post-41550-1226134371_thumb.jpg post-41550-1226134426_thumb.jpg

 

PS: sper ca la primavara sau vara sa imi iau un SS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello sunt Silviu, why nu e nici un nickname de al meu, pur si simplu nu aveam alte idei cand mi-am facut userul :nono: . Nu am experienta ca sa fiu sincer, dar de abia astept sa inmatriculez motorul sa o forjez pe dealurile noastre ca m-am saturat sa o imping pana la cocktail, iar pe frigul asta chiar nu imi vine deloc :rolleyes: .

 

Nu cunosc multi motociclisti din oras, ii pot numara pe degete cred, dar sper sa ne cunoastem in viitor. Ca sa mai adaug ceva ... sunt coleg de banca cu rpyro (gabi) si de mult timp l-am tot batut la cap sa isi faca user aici !

 

PS: sper ca la primavara sau vara sa imi iau un SS

Daca treci la SS Honda is the way to do it ;) :lool:

Editat de rpyro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin tin,i-a poze cu ceberistu nostru ca el iti spun sincer nu are cu costumul cel nou (vezi ca mai are eticheta pe el).

 

 

 

Deci nu vreau sa par dubios ...dar ... costumul e BETOn .. !!! Pilotul :P BeTOn ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa te bagi in discutiile tale nu in a altora.(vb fara rautate)

 

tataii...... eu trebuia sa fiu ala chitros aici .

 

wai Cezarica ie da-i drumul la scara ta .......glumesc ... n-ai cum sa te duci la scara ta ca aici suntem pe Internet wai baiete !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...