Sari la conținut

Ateliere, Service-uri, Magazine Piese-accesorii ?


laurentiug
 Share

Postări Recomandate

Este un magazin cu produse Louis care si aduce la pret de catalog in Mures...cum vi de la sensul giratoriu de langa pompieri faci dreapta in intersectia de langa hotel Parc si prima sau a doua str in dreapta ...sunt doua magazine cu profil moto unul pe stanga si unul pe dreapta ...cel din dreapta este cel cu louis....eu am fost acolo anul trecut in toamna...sper sa il gasesti..numa bine

 

Din cate stiu, cel din dreapta nu mai functioneaza (poate ma insel, dar nu cred ... mi se pare ca se numeste LECMOTORS - niste baieti deosebiti, dar se pare ca nu le-a mers afacerea).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 278
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Din cate stiu, cel din dreapta nu mai functioneaza (poate ma insel, dar nu cred ... mi se pare ca se numeste LECMOTORS - niste baieti deosebiti, dar se pare ca nu le-a mers afacerea).

Nu stiam ...chiar am vrut sa iti spun daca mergi pe acolo sa postezi daca mai functioneaza.....poti sa intri pe louis.ro si sa comanzi acolo din catalogul louis si iti vine marfa cam in 3 saptamani ...cel putin mie in timpu asta mia venit coletul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ...chiar am vrut sa iti spun daca mergi pe acolo sa postezi daca mai functioneaza.....poti sa intri pe louis.ro si sa comanzi acolo din catalogul louis si iti vine marfa cam in 3 saptamani ...cel putin mie in timpu asta mia venit coletul...

 

Eu am comandat deja produsul de la un magazin din Mures ... mi-au spus ca vine in vreo 2-3 saptamani ... astept :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Stie cineva unde pot gasi niste sita\plasa din plastic asa cum este in poza incercuit cu rosu .

In Piata Armatei, in mijloc, la taraba de accesorii auto ar fi ceva asemanator, dar e mesa metalica, nu din plastic. Se foloseste la ceva similar, dar la masini. Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pentru cei care doresc diferite patchuri, embleme Âşi sigle brodate, recomand cu caldura atelierul lui mmircea (de pe forum), atelier situat undeva pe langa str. Libertatii (mai exact va spune el adresa, in cazul in care sunteti interesati).

Am apelat la el pentru o comanda ... a fost prompt, ieftin si m-am inteles de minune cu el !

Deci ... patchuri, embleme, sau sigle brodate ... la atelierul lui mmircea !

Editat de laurentiug
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care doresc diferite patchuri, embleme Âşi sigle brodate, recomand cu caldura atelierul lui mmircea (de pe forum), atelier situat undeva pe langa str. Libertatii (mai exact va spune el adresa, in cazul in care sunteti interesati).

Am apelat la el pentru o comanda ... a fost prompt, ieftin si m-am inteles de minune cu el !

Deci ... patchuri, embleme, sau sigle brodate ... la atelierul lui mmircea !

 

 

Sarumana Lauretiu de reclama. Daca tot ai zis de broderie, as mai adauga si serigrafie, tampografie, sublimare, transfer termic si ce alte modalitati de imprimare s-o mai inventat. Si le stiu face si eu.

 

Sa purtati cat mai des vestele, Carpe Diem!

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarumana Lauretiu de reclama. Daca tot ai zis de broderie, as mai adauga si serigrafie, tampografie, sublimare, transfer termic si ce alte modalitati de imprimare s-o mai inventat. Si le stiu face si eu.

 

Sa purtati cat mai des vestele, Carpe Diem!

 

:friends:

 

Salut.As vrea sa imi pun ceva folie, sticker pe tot rezervorul , se poate face?

post-14351-1236973515_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.As vrea sa imi pun ceva folie, sticker pe tot rezervorul , se poate face?

 

 

Clar! Si la DOminator mi-am facut :friends: Da-mi un design sa vad cam la ce te-ai gandit...

 

eventual putem vb pe mess: noi2si_o_umbrela

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar! Si la DOminator mi-am facut :friends: Da-mi un design sa vad cam la ce te-ai gandit...

 

eventual putem vb pe mess: noi2si_o_umbrela

Pune ceva poze cu Dominatoru (fa un pic de reclama:P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, cine stie unde gasesc rulmenti pt jug la un cbr 900rr (sc33)? rulmentii au codurile: 2647-1 2055-1. Va multumesc.

 

incearca la magazinele moto DPS pe str Lacramioarei in 7 nioembrie , Mymoto pe Gh.Doja, sau magazinele de rulmenti Leco tot pe Gh.Doja sau la cel din Piata de rusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari!

 

Am si eu o mica problema.

Am achizitionat un Suzuki Marauder 250, la care, dupa o curatare profunda, am observat ca 3 spite sunt rupte la roata din spate.

Daca ma poate ajuta cineva cu 3 spite de 120x3mm, as fi foarte bucuros.

Un set intreg, sincer sa fiu, n-as cumpara pt. ca sunt o groaza de bani.

Si a venit primavara!

 

Asfalt uscat! Si grija mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, cine stie unde gasesc rulmenti pt jug la un cbr 900rr (sc33)? rulmentii au codurile: 2647-1 2055-1. Va multumesc.

 

 

sau poti sa iti comanzi de pe louis si le ai in max 2 sapt daca nu gasesti in oras

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau poti sa iti comanzi de pe louis si le ai in max 2 sapt daca nu gasesti in oras

vezi ca nu au o calitate foarte buna cei din louis la produse de genul asta, stiu care a mai luat de la ei, recomand la astfel de maruntisuri sa apelati la importatorii honda, se gasesc piese si pt modele mai vechi, eu am luat garnitura de chiulasa pt un f2 de la cei din baia mare, a venit foarte repede cu toate ca nu o aveau pe stoc si sunt seriosi baietii, si cei din bucuresti sunt destul de operativi daca le esti simpatic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as avea si eu nevoie de putin ajutor,am un honda cbr de 900 din 93si nu imi merge ceasul de la kilometraj,simte ca-i legat dar nu mere.acul e pe partea cealalta,sta lipit la 300.nu vine inapoi la 0.practic e sarit.cine stie un mecanic care se pricepe sa-l faca si nu-mi cere o groaza de bani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,,nu stiu daca am postat bine aici... mare intrebare mare,, am un pegao 650,, se ridica in maxim4000 t pm.. de aici incep rateuri k la balamuc si intrerupe ,,, am verificat tot ce e posibil mai putin cdi ,,presupun k e cel de sub sha,,e posibil sa fie ala de vina,sau cad se duce cdi-ul nu mai mere deloc?? va rog hallp mee.. va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as avea si eu nevoie de putin ajutor,am un honda cbr de 900 din 93si nu imi merge ceasul de la kilometraj,simte ca-i legat dar nu mere.acul e pe partea cealalta,sta lipit la 300.nu vine inapoi la 0.practic e sarit.cine stie un mecanic care se pricepe sa-l faca si nu-mi cere o groaza de bani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,,nu stiu daca am postat bine aici... mare intrebare mare,, am un pegao 650,, se ridica in maxim4000 t pm.. de aici incep rateuri k la balamuc si intrerupe ,,, am verificat tot ce e posibil mai putin cdi ,,presupun k e cel de sub sha,,e posibil sa fie ala de vina,sau cad se duce cdi-ul nu mai mere deloc?? va rog hallp mee.. va salut

 

supapele le-ai verificat ? sunt reglate cum trebuie ? se pote sa nu iti inchida bine supapele de evacuare si de aia iti da rateuri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...