Sari la conținut

Statie Itp Moto In Targu Jiu


C.J.
 Share

Postări Recomandate

Salut!

pt cei din TG Jiu imi puteti spune si mie unde sunt statii autorizate pt itp moto si niste numere de contact?

multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salut!

pt cei din TG Jiu imi puteti spune si mie unde sunt statii autorizate pt itp moto si niste numere de contact?

multumesc anticipat

 

Ca si statie garantat autorizata,e RAR-ul din Tg-Jiu (0722675240 ing.Cristi Palitza) de unde poti lua informatii exacte,fiind motociclist de-al nostru,un tip foarte de treaba!

In judet ar mai fi citeva statii,dar cu siguranta nu pot sa bag mina in foc pentru niciuna ca ar fi autorizata sa faca ITP la motociclete.

Ca atare,incearca la RAR,dar pe Cristi nu-l gasesti momentan fiind in concediu plecat din tara.Bafta si asfalt uscat!

 

 

 

 

Ca si statie garantat autorizata,e RAR-ul din Tg-Jiu (0722675240 ing.Cristi Palitza) de unde poti lua informatii exacte,fiind motociclist de-al nostru,un tip foarte de treaba!

In judet ar mai fi citeva statii,dar cu siguranta nu pot sa bag mina in foc pentru niciuna ca ar fi autorizata sa faca ITP la motociclete.

Ca atare,incearca la RAR,dar pe Cristi nu-l gasesti momentan fiind in concediu plecat din tara.Bafta si asfalt uscat!

 

In mod sigur,in loc Moi,la 5 km de Rovinari exista o statie ITP care face ITP la orice model de motor,inclusiv motociclete,la pret promotional de 40 lei!

Asa ca baietii de aici va asteapta,is foarte serviabili si lucreaza foarte repede! :crack:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...

Ultima postare fiind foarte veche m-am gandit sa updatez informatiile: la ora actuala in Gorj sunt doua statii ITP autorizate pentru motociclete, scutere si ATV-uri una la Tg Jiu pe str. Islaz nr.3 (tel contact: 0744.179.932 ing Cismasu) ; iar a doua statie la Targu Carbunesti str. Teilor nr.9 (tel contact 0721.225.159 ing Jucan). Preturile exacte nu vi le pot comunica existand diferite criterii dar sunt convins ca la veti putea obtine telefonic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Locul in care s-au mutat este pe centura de Vest, spre fabrica de ciment, dincolo de giratoriul de linga baraj. Este o cladire mare, pe dreapta...nu stiu prea multe amanunte, dar voi reveni cu detalii fiindca trebuie sa fac ITP-ul la motociclete...si-s nevoit sa-i gasesc! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...