Sari la conținut

Donatii Echipamente!


higheaven
 Share

Postări Recomandate

Ce vreau eu sa donez,nu intra in categoria,echipamente. Am un set de 10 cd-uri cu muzica JAZZ.Eu nu ascult genu asta de muzica si ar fi pacat sa le arunc. (doar ptr. aradeni ca nu am nici timp nici chef sa ma plimb pe la posta)

Salut. Mi-ar placea mie sa le am daca nu le-ai maritat inca. Sarumana!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutaree ,

 

Daca tot s-a apucat nevasta de curatenia de toamna si a stans vreo 2 saci de boarfe , camasi, geci , pulovere etc pe care le-am dus si le-am donat Sambata la caminul de batrani, tin sa va anunt ca am pastrat si pentru voi 2 perechi NOI de pantaloni de salopeta vatuiti, cu pieptar, cu bretele reglabile si cu fermoar pe mijloc exact cum sunt cei pentru ski doar ca exteriorul este din panza de cul rosie.

Eu zic ca se pot folosi cu succes si pe motor(primavara-toamna), pentru dormit la cort, pentru lucru la garaj, etc

Sunt 2 marimi diferite cam 52-54, si merg la inaltime de 170 cm si 80 - 90 kg.

 

Va astept la tel. -0746 21 49 57-Papa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Avand in vedere ca mi s-a furat cd-ul din masina si am ramas doar cu fata de la el ... nu am ce face cu ea si o dau . Care aveti cd-uri , modelu asta o puteti tine de rezerva , am inteles ca se pot pune de la unul la altu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca mi s-a furat cd-ul din masina si am ramas doar cu fata de la el ... nu am ce face cu ea si o dau . Care aveti cd-uri , modelu asta o puteti tine de rezerva , am inteles ca se pot pune de la unul la altu .

 

as avea nevoie man daca ai cutia pt fatza :hug:

ms fain..:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutaree ,

 

Daca tot s-a apucat nevasta de curatenia de toamna si a stans vreo 2 saci de boarfe , camasi, geci , pulovere etc pe care le-am dus si le-am donat Sambata la caminul de batrani, tin sa va anunt ca am pastrat si pentru voi 2 perechi NOI de pantaloni de salopeta vatuiti, cu pieptar, cu bretele reglabile si cu fermoar pe mijloc exact cum sunt cei pentru ski doar ca exteriorul este din panza de cul rosie.

Eu zic ca se pot folosi cu succes si pe motor(primavara-toamna), pentru dormit la cort, pentru lucru la garaj, etc

Sunt 2 marimi diferite cam 52-54, si merg la inaltime de 170 cm si 80 - 90 kg.

 

Va astept la tel. -0746 21 49 57-Papa

Salut Papa.Daca mai ai salopetele mi le trebuiesc mie...dau de baut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce cutie?

Mesaj completat

M-am prins . Am , dar tin imbusurile in ea si nu arata prea bine . Dar daca o vrei ...

 

ok man, atunci pastreaz`o

sa nu cumva sa pierzi imbusurile :hug:

ms oricum :cheers:

Editat de ar88rol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Papa.Daca mai ai salopetele mi le trebuiesc mie...dau de baut :)

 

CEAO

 

Sa stii ca m-am gandit la tine cu ele, da mi-am zis ca in lipsa de tel. dai tu un semn aici(f. inspirat ai fost ca o sa-ti prinda bine pe motor la iesiri).

Azi (Vineri )ma duc la scoala lu' nevasta pentru o beuta, maine sunt la lucru de la 6:30 pana pe la 9:00-10:00 dupa aia ne putem aduna sa ti le predau.Eu stau la vis-avis de posta Micalacii pe Voinicilor / oricum tot Weck sunt in Arad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

sal.....

 

am o geaca de choper fara protectii......am sa revin cu poza si marime, intre timp la nr de tel, eu zic ca ii marimea 50-52 negru

 

 

0730 611 977 flavius

Mesaj completat

sal.....

 

am o geaca de choper fara protectii......am sa revin cu poza si marime, intre timp la nr de tel, eu zic ca ii marimea 50-52 negru

 

 

0730 611 977 flavius

 

 

iata si poza.

 

primul venit primul servit.

Mesaj completat

sa dat geaca.

post-21066-1258384056_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
luat :drink:

Dau un litru ulei GENUINE HARLEY-DAVIDSON 20W50 made in USA sigilat,pt. cine vrea sa-l foloseasca la un motor bun,pacat sa-l bag in simson.post-21129-1269159418_thumb.jpgpost-21129-1269159366_thumb.jpg

Mesaj completat

Dau un litru ulei GENUINE HARLEY-DAVIDSON 20W50 made in USA sigilat,pt. cine vrea sa-l foloseasca la un motor bun,pacat sa-l bag in simson.post-21129-1269159418_thumb.jpgpost-21129-1269159366_thumb.jpg

S-A DAT ULEIUL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Donez si eu un CATALOG LOUIS 2010 !

Lasati un PM cine il vrea , nu va inghesuiti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

REZERVAT!:)

Mi-l poti da odata cu cortul:P

Ok , sa imi faci o vizita cand ai timp! Dai un tel inainte ... bau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...