Sari la conținut

Plimbari Enduro (enduro-peisagistic)


adiy
 Share

Postări Recomandate

Uauuuu..Adiy,nu stiu la enduro cat de talentat esti,dar la fotografie digitala sigur esti...frumoase poze....

:D pai hai si tu sa afli.

 

multumesc pt apreciere! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 371
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

propun ca duminica(25. 05) sa mergem la barajul paltinu din campina (brasov-sacele-bradet, din bradet dreapta si mergem pe forestier pana in campina la baraj. La intoarcere venim pe sosea pana in brasov sau....din azuga venim pana in bv tot pe forestier.

plecarea....pe la 10:00 din....livada?

 

pt cine nu a mai fost am pus si poze

 

merita vazut

 

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=29723

 

tine doar de vointa

RESPECT MAXIM!! Salut sunt un incepator si vreau doar sa cer un sfat. Se poate face treaba cu un Honda NX 250? Voi cei care mergeti in ture ce fel de motoare aveti? Multumesc anticipat . Sunteti super si sper ca voi gasi si eu vreo "trupa" de enduristi prin Bihor.Daca cunoasteti mi-ar prinde bine, toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RESPECT MAXIM!! Salut sunt un incepator si vreau doar sa cer un sfat. Se poate face treaba cu un Honda NX 250? Voi cei care mergeti in ture ce fel de motoare aveti? Multumesc anticipat . Sunteti super si sper ca voi gasi si eu vreo "trupa" de enduristi prin Bihor.Daca cunoasteti mi-ar prinde bine, toate cele bune.

 

ai o motocicleta f buna. deocamdata nu poti merge tu pe unde te poate duce ea dar, sunt sigur ca pe drumuri forestiere te-ai descurca cu brio.

cel mai mult conteaza sa iesi din casa si sa te plimbi.restul vine de la sine.nu conteaza prea mult motocicleta (cat de enduro e).

bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ady, taica...baga cross-uri si lasa peisagistica!

am bagat azi o tura cu niste baieti din rasnov...m-a uns la suflet

:)

 

:blink: eu sunt fan ''all road bike'' sau...''drumurile noastre poate....''

fotografia pt mine e aproape la fel de incitanta ca mersul pe moto deci....imbinarea celor doua nu prea poate fi compensata de o singura latura (pasiune).

oricum...tura cea mai faina e aceea pe care n-ai facut-o inca.

baga niste poze sa vedem si sa ne dorim si noi sa impartasim experienta.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: eu sunt fan ''all road bike'' sau...''drumurile noastre poate....''

fotografia pt mine e aproape la fel de incitanta ca mersul pe moto deci....imbinarea celor doua nu prea poate fi compensata de o singura latura (pasiune).

oricum...tura cea mai faina e aceea pe care n-ai facut-o inca.

baga niste poze sa vedem si sa ne dorim si noi sa impartasim experienta.

:)

:) poze?? cine are timp de poze? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salutare salutare!

 

iaca fost-am prin dubrovnic. frumos loc dar o groaza de motoare fara numar de inmatriculare (scuterele au toate placute insa cred ca pt motociclete e optional pt ca jumate din ele n-au numar).

 

saptamana asta o sa inchiriez si eu un motor (sper sa-mi amintesc cum se foloseste)! o sa bag si poze....pana atunci sa ne vedem cu bine!

 

multa bafta si asfalt...:disappointed: pt cine-si doreste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

se pare ca s-a deschis sezonul.....defapt nici n-ar trebui considerat inchis vreodata.

:cheers: este criza! unii se pare c-au invatat sa se intinda cat le e plapuma (sincer sa fiu nici nu-s asa inalti) si dau cele 4 pistoane pe unu singur!

traseul de azi a fost: muresenilor(ca aveam motoru curat)-valea garcinului-valea azugii-sorica-bv pe strada.

va astept!

Editat de adiy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca s-a deschis sezonul.....defapt nici n-ar trebui considerat inchis vreodata.

:) este criza! unii se pare c-au invatat sa se intinda cat le e plapuma (sincer sa fiu nici nu-s asa inalti) si dau cele 4 pistoane pe unu singur!

traseul de azi a fost brasov-valea garcinului-valea azugii-sorica-bv pe strada.

va astept!

 

daca mai mergi in timpul saptamanii, intre 9.00 - 18.00 da-mi un bip ca vin.

chiar daca cu slickurile de la smr o sa fie interesant. :cheers:

 

0744 313 643

sergiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
azi plec la o tura....din harman peste munti. normal traseul are 200 km insa din cauza zapezii cred ca o sa facem cam jumate.

care vine?

 

harman- hatod.... pe dealuri! nimeni nu se baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze din tura de ieri.

era un traseu soft numa bun pt plimbare...insa, vecinii nostri din autonomie s-au apucat sa mute padurile si astfel traseul s-a transformat intr-unul de mud-enduro. ceva de nedescris....a fost un chin...noroi pana la scarite amestecat cu busteni si bolovani. am umblat prin multe paduri la viata mea insa prin foste paduri numai prin cele 3 judete candva minunate.

asta e, prin padure cazi te ridici injuri pare periculos dar....sa vedeti ce death-endro poti face pe sosea (lunca calnicului -bv in dreptul parcarii cu doamne)...

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

azi ma intalnesc cu soni ;a 12 in livada sa vedem ce intreprindem....cautam ceva usor...sa vedem daca si iese asa :unsure:.

p.s. urasc tractoarele!

Editat de adiy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iaca sa anunt din timp....

sambata facem un traseu mai lung.

bv-zarnesti-magura-poiana frumoasa-satu ciocanu-dambovicioara-rucar(benzina)-se urca pe iezer si in fuctie de cat ne lasa zapada mai vedem......

plecarea...sambata intre 10-12 din livada. ora ramane s-o stabilim.

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iaca sa anunt din timp....

sambata facem un traseu mai lung.

bv-zarnesti-magura-poiana frumoasa-satu ciocanu-dambovicioara-rucar(benzina)-se urca pe iezer si in fuctie de cat ne lasa zapada mai vedem......

plecarea...sambata intre 10-12 din livada. ora ramane s-o stabilim.

 

bafta!

 

acum pozele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...