Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Pai atunci uitati cum ar fi treaba: maine la ora 18,00 ma intalnesc cu un prieten care are un suzuki "habar n-am ce model" :P in fata la teatrul "Masca" si vrem sa facem o plimbare relaxata pina la Targoviste si inapoi. Viteza de croaziera: 100-115 km / h pentru ca suzuki-ul este in perioada de rodaj. Daca mai exista doritori ne putem vedea maine sa ne cunoastem si sa facem si o mica plimbare. Apoi mai vedem ce mai povestim pe forum. :D

 

 

m-as baga si eu dar nu am inca $ ,abia vineri intru in forta pana atunci sunt lemn... grija ca sunt radare ,unul in prima comuna dupa padure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:) ....eu tot in bucurestii noi stau...mai exact pe subcetate....insa m-am aciuiat pe langa cei din crangasi grivita 1 mai.... mai bine unim topicurile....eu pe aici prin cartier nu prea am vazut motoare....si daca sunt sunt cam colorate :cheers: ...pt cei care nu stiu de pe acest topic....noi ne vedem in fiecare joi la ora 20-20.30 la terasa Bordo zona agronomie...langa strandul Tineretului....suntem bineveniti ;)

 

P.S. catalin de pe forum stie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D ....eu tot in bucurestii noi stau...mai exact pe subcetate....insa m-am aciuiat pe langa cei din crangasi grivita 1 mai.... mai bine unim topicurile....eu pe aici prin cartier nu prea am vazut motoare....si daca sunt sunt cam colorate :cheers: ...pt cei care nu stiu de pe acest topic....noi ne vedem in fiecare joi la ora 20-20.30 la terasa Bordo zona agronomie...langa strandul Tineretului....suntem bineveniti :)

 

P.S. catalin de pe forum stie..

 

 

Si la terasa se vine cu motoarele sau e rost de baut o bere? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imi fie cu iertare daca va VIOLEZ teritoriul, dar ma gandesc ca poate cineva din zona voastra ar vrea sa isi ia o motoreta super tare :) ....click pe semnatura mea si inca odata sorry pentru reclama

:) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ramane martea aviatoare pe la 18.30? poate, poate...... :P

 

ce spuneti? unim topicurile cu 1Mai &.......????

 

@Alinutza: noi nu suntem cocalorati :makeout:

Editat de emi2009
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ramane martea aviatoare pe la 18.30? poate, poate...... :makeout:

 

ce spuneti? unim topicurile cu 1Mai &.......????

 

@Alinutza: noi nu suntem cocalorati :makeout:

 

 

:P ....eu azi la 20.00 plec spre terasa Bordo de langa agronomie...daca vrei sau daca mai sunt alti doritori din zona sa vina cu mine....o sa va astept in fatza Parcului Bazilescu la 20.00 "trecute fix"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as venii si eu... sper sa nu uit pana la 20:00 :P)

 

 

si apropo nu stiu nici un choper in cartier ,mai ales o fata pe choper (alinutza la tine ma refer si ies destul de des cu motorul )

Editat de christian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as venii si eu... sper sa nu uit pana la 20:00 :makeout:)

 

 

si apropo nu stiu nici un choper in cartier ,mai ales o fata pe choper (alinutza la tine ma refer si ies destul de des cu motorul )

:makeout: pai nici nu e chooper.......e naked....ER5 ..rosu ca focul...sa-mi surada norocul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as baga :scratch: La ORLe 20,00 sunt in fata parcului.

 

si io'te ca stimabilul zzr-ist chiar s-a tinut de cuvant si chiar a venit la sezatoarea celor de pe 1 mai, Crangasi & etc. de acu' stii locatia, stii si personajele, asa ca te asteptam in fiecare joi, la orele bine-cunoscute. ( dupa 8 incolo). Bine, asta numa' daca ti-a placut de noi, ce sa zic... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io'te ca stimabilul zzr-ist chiar s-a tinut de cuvant si chiar a venit la sezatoarea celor de pe 1 mai, Crangasi & etc. de acu' stii locatia, stii si personajele, asa ca te asteptam in fiecare joi, la orele bine-cunoscute. ( dupa 8 incolo). Bine, asta numa' daca ti-a placut de noi, ce sa zic... :D

 

Ramane stabilit :kali: Mi-a placut tot ce am vazut si am auzit :scratch: De acum inainte joi seara este rezervata pentru intalnirea cu voi. Ne vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Scuze ca intru peste subiectele voastre interne :bounce: dar poate printre voi se gasesc doritori de-o plimbarica frumoasa pe... Transalpina, in primul weekend din septembrie (vineri, 5 sept - duminica, 7 septembrie). Pentru detalii, va invit sa vizitati topicul dedicat, adica: Transaplina Enduro-tour 2008, 5-7 sept 2008

 

Va asteptam cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...