Sari la conținut

Zona Vitan - Mall


Postări Recomandate

Salutare tuturor,

Eu abia acum am văzut această secțiune a forumului. Acum nu știu exact cauza, pentru că sunt miop sau pentru că sunt aerian, am ambele "calități".

Eu stau vis-a-vis de stadion, colț cu Lugojana. Dacă vedeți un Suzuki negru fără oglinda din dreapta este al meu. De obicei îl țin sub balcon, și tot de obicei acoperit cu husa.

Nu prea am socializat cu lumea din cartier, drept urmare știu maxim 10 persoane, și nici măcar ăstora nu le știu numele.

Poate voi reuși totuși să trec peste acest "prag", cel mai probabil sezonul următor, și poate mă integrez și eu într-un grup. Doar nu trăim în junglă, deși părerile sunt împărțite.

Noroc maxim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare tuturor,

Eu abia acum am văzut această secțiune a forumului. Acum nu știu exact cauza, pentru că sunt miop sau pentru că sunt aerian, am ambele "calități".

Eu stau vis-a-vis de stadion, colț cu Lugojana. Dacă vedeți un Suzuki negru fără oglinda din dreapta este al meu. De obicei îl țin sub balcon, și tot de obicei acoperit cu husa.

Nu prea am socializat cu lumea din cartier, drept urmare știu maxim 10 persoane, și nici măcar ăstora nu le știu numele.

Poate voi reuși totuși să trec peste acest "prag", cel mai probabil sezonul următor, și poate mă integrez și eu într-un grup. Doar nu trăim în junglă, deși părerile sunt împărțite.

Noroc maxim!

 

cred ca te stiu :) chiar eram curios cand o sa apari p'aci :D (daca erai pe la ciolpani inseamna ca am baut o palinca cu bulgarii impreuna :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut!Dragos Vaduva ma numesc stau in dristor.....ramnicu valcea....Multora dintre voii le-am dat add dar daca au mai ramas chiar astept sa imi dea ei!Pt mai multe discutii va astept aici vaduva_dragos3000.Bafta si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

octavian goga linga bloc rotary

categoria A din august 2008

buletin de prin '84

deocamdata doar utilizator , lucru bun la 9 luni .... sper sa nu ma gandesc la femei si sa cad sau vreo blonda sa ma tranteasca ...

bafta si am sa vin si eu cum aflu de vreo intalnire, plimbare

asfalt uscat

post-42018-1223622219_thumb.jpg

Editat de oldman_adi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult

totusi am o nelamurie.

 

din ce am citit pana acum, nu am inteles ca cei din zona Mall-Vitan se duc in Titan . eu unul sunt incepator si nu ma pot da pe Timisoara sau Magheru, ..... Mall Vitan promitea mult in ceea ce ma priveste

 

o sa astept ceva discutii si o sa imi fac curaj sa ..... vin la voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult

totusi am o nelamurie.

 

din ce am citit pana acum, nu am inteles ca cei din zona Mall-Vitan se duc in Titan . eu unul sunt incepator si nu ma pot da pe Timisoara sau Magheru, ..... Mall Vitan promitea mult in ceea ce ma priveste

 

o sa astept ceva discutii si o sa imi fac curaj sa ..... vin la voi

 

hai cu curaju ca nu te mananca nimeni si suntem foarte multi la titan si nu toti se duc pe timisoara cat despre magheru nici atat. din zona mall-vitan sunt destui care vin la titan pentru ca din cate am vazut eu nu exista o zi de intalnire speciala pt mall-vitan :rock:

deci hai mai cu curaj ca sunt si la titan "incepatori" daca de asta eviti zona :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  Saluatare tuturor, de pe acest forum, ma altatur si eu voua, stau langa real vitan (bobocica), nu am avut timp sa ajung la intalnirile de la titan, dar pe viitor o sa ajung.

 

   Am o intrebare, cine sta prin zona bobocica,ramnicu sarat, dristor, energeticienilor, si are un garaj,sau ceva, unde isi tine motorul, sau stie pe cineva care are, as vrea sa il bag si eu undeva, bineinteles cu remuneratia de rigoare, orice informatie este binevenita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Salut !

 

Cand mai iesiti --Dristoristilor-- :P as vrea sa merg si eu la o plimbare!

 

Sa nu uit sa ma prezint:Doru stau pe Agatha Birsescu !

Id: doru85s

salut!eu stau la stadionul olimpia si diseara ma intalnesc cu niste prieteni(cei din zona crangasi giulesti 1mai)pe care i-am cunoscut inainte de a se deschide acet topic.asadar cine vrea e binevenit!!!iar maine seara mergem la birou(un bar din zona buzesti,foarte misti,unde ne intalnim in fiecare joi seara de la orele 20.am vazut mai multe motoare prin zona(stadion, bobcica, ramnic....)asa ca va asetptam...e un grup foarte misto

 

haideti domnilor sa punem si noi ceva pe picioare....fara frica!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!eu stau la stadionul olimpia si diseara ma intalnesc cu niste prieteni(cei din zona crangasi giulesti 1mai)pe care i-am cunoscut inainte de a se deschide acet topic.asadar cine vrea e binevenit!!!iar maine seara mergem la birou(un bar din zona buzesti,foarte misti,unde ne intalnim in fiecare joi seara de la orele 20.am vazut mai multe motoare prin zona(stadion, bobcica, ramnic....)asa ca va asetptam...e un grup foarte misto

 

haideti domnilor sa punem si noi ceva pe picioare....fara frica!!!!

incearca vinerea la metrou titan(iesire din parc )intre 19-20 suntem un grup destul de mare! ride safe :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
De fapt Titanistilor...ca toti Vitanistii au devenit Titanisti ! :laugh:

 

frate, eu sunt vitanist si nu am devenit titanist :love: si ca mine sunt multi....mai ales ca e topicul vitan-mall :cheers:

 

ps: daca imi oferi un apartament in titan nu ma supar...ma fac titanist...pana atunci raman in vitan :laugh:))

Editat de burebistaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma refer ca sunt Titanistii prin faptul ca participa la intalnirile Titanistilor ! Atat !

 

Tu repede, sa-i iei tu pe toti... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
nu prea am mai vizitat topicul asta de cand l-am deschis...ce ziceti sa stabilim o zi intr-un week-end sa ne intalnim toti sa ne cunoastem, sa vorbim, si poate si o plimbarica. ce ziceti?

 

 

 

da un buzz pe chatuiesc_2 daca se strange lumea.

Editat de chatuiesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...