Sari la conținut

Ajutor (Te-ai impiedicat? Arata-ne busteanul!)


piromaniakkk
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Caut un zidar bun pentru amenajarea unui minigaraj ( care sa-mi acopere beemweul). Mai exact, pt doi pereti din caramida. Daca ati avut nevoie si voi si ati fost multumiti de cel care a prestat serviciul, v-as ruga sa-mi dati un nume si un numar de telefon.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!! Caut un telescop spate ptr Cagiva S2 de 125 cmc, se potriveste si cu freccia. Unde pot gasi ????

Editat de 83CAG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ma poate ajuta imprumut cu o baterie de 12 V , da' buna, sa pot sa mi verific releul de incarcare, pt o zi -doua ?

thx !

 

Te ajut cu bateria mea daca e doar pt doua zile. Maine dimineatza o dau jos de pe motor daca vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un zidar bun pentru amenajarea unui minigaraj ( care sa-mi acopere beemweul). Mai exact, pt doi pereti din caramida. Daca ati avut nevoie si voi si ati fost multumiti de cel care a prestat serviciul, v-as ruga sa-mi dati un nume si un numar de telefon.

Multumesc.

 

Csaba - 0742-367.680

super baiat!!!

Il suni din partea lui Liviu

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu supar pe nimeni, dar pana imi iau motocicleta, tot cu scuterul asta ma dau si mai are nevoie saracutul de cate ceva :huh:

Stie careva unde pot gasi plutitor pentru rezervorul de benzina pentru un Malaguti F10? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La magazin sigur o sa gasesti! Incearca man la MyMoto Tuning ca sunt baieti faini si chiar daca nu au pe stoc ei iti aduc! Multa bafta! Eu personal daca as mai avea nevoie vreodata de piese de schimb (sper sa nu fie cazul) direct la ei m-as duce!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am vorbit cu unul din ei sambata , daca accepta plata prin WesternUnion, si raspunsul a fost ca nici nu vrea sa auda de asa ceva.

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dli, daca vrei pot sa cumpar eu pt. tine acel cdi. numai sa vrea vanzatorul sa trimita in ro.

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 15:08 -------------
dli, daca vrei pot sa cumpar eu pt. tine acel cdi. numai sa vrea vanzatorul sa trimita in ro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am si eu o problema, mi-am luat o pereche de genti laterale textil de la Louis. problema este ca nu au dat suport de metal pe care sa le montez. Problema este ca astfel se aseaza pe toba si nu am cum sa le folosesc. Stiti cumva cine pote sami faca un suport pe care sa le montez. Au la Louis gata facute da mi se par scumpe (35euro). Mersi :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu acele suporturi, poti sa vorbesti cu un sudor sau fierar sa ti le faca! Eu mi-am facut cric lateral pentru scuter exact ca acelea de pe louis care costau 50 de euro, la sudorul din depoul CFR cu 20 de lei! Te duci cu rugamintile, bati palma cu el si cred ca intr-o ora ti le si termina! Daca nu te descurci, vorbesc cu el in prealabil si sa vad ce zice!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vre-o recomandare/tutorial despre reglajul farului aveti careva? Ca al meu batea prea jos, l-am ridicat si acum seara aproape toti automobilisti imi fac semne, cred ca le bate fix in ochi (de faza scurta vb.). Deci cum fac? Am cautat pe net, dar mare lucru n-am gasit.

Editat de m4v3rick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un astfel de tuturial daca ii pot spune asa pentru a mea... (Aprilia RS), daca vrei, zi-mi si ti-l trimit pe mess/e-mail vedem noi... De obicei treaba asta ar trebui sa-ti scrie in manual!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo am si Owner's manual si Service Manual si nu scrie nimic de cum naiba reglez faru, doar de becuri. atat.

 

Ia uite John aici:

http://www.best-motorcycle-gear.com/motorc...ing-lights.html

 

Se pare ca e destul de simplu:

"Adjustment of headlights is easy, park 25 feet / 8 mtrs in-front of a wall. Sit on the bike and shine the headlight. It should be about 35 inches / 1 mtr above the ground. For brakes you can adjust the brake light switch for when the brake pedal moves.

"

 

Succesuri multe cum ar zice baseasca :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

As avea si eu nevoie de ceva ajutor! Vreau sa-mi confectionez side case-uri pt BMW F650 classic. Ajutorul ar consta in niste poze cu prinderile suporturtilor de prindere a cutiilor de cadru si cam cum arata cadru ala de prindere si de asemenea dimensiunile cutiilor. Eventual daca un posesor BMW ce are asa ceva e deacord sa ne intalnim sa-mi lamuresc nelamurirea........... Multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...