Sari la conținut

Hai La O Plimbare !


aronbmw
 Share

Postări Recomandate

Faine poze, faini baieti. M-am simtzit excelent. Sper k data viitoare sa fim si mai multi.... :lol:

 

ps: participarea la aceste iesiri este libera, totzi cei care nu le place sa se dea singuri, ni-se pot alutura ^_^

 

V-am tzucat, Aron :D

 

--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 14:01 -------------

:) :P Buna ideea ! Si noi tot planuim o iesire interesanta numa cu comuniste, dar daca nu reusim asta e... :eek: Oricum, vom participa si noi la escapade ad-hoc. Keeping touch ! :)

@judas: parca zicea-i k vetzi participa si voi la escapade ad-hoc...., nu ati onorat cu prezentza pana acum... :haha: . Poate la urmatoarea... :jump:

 

Asfalt uscat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Faine poze, faini baieti. M-am simtzit excelent. Sper k data viitoare sa fim si mai multi.... ^_^

 

ps: participarea la aceste iesiri este libera, totzi cei care nu le place sa se dea singuri, ni-se pot alutura :haha:

 

V-am tzucat, Aron :)

 

<small>--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 14:01 -------------</small><br/>

@judas: parca zicea-i k vetzi participa si voi la escapade ad-hoc...., nu ati onorat cu prezentza pana acum... :jump: . Poate la urmatoarea... :D

 

Asfalt uscat :lol:

:) Vom veni si noi, numa sa-si termine 2 dintre noi motoarele,iar eu sa-mi rezolv problema legata cu locul de munca {acum is liber },adica situatia financiara.Asta e...., dar vom veni. :lol: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti binevenit :) , si important, sa nu uitati sa ascunteti un pachet de carti (preferabil unguresti :D ) sub saua motorului, ca de obicei inchingem cate o partida de romaneasca de sta mâța in coada :P :)

@cuki: pt tine recomandat ar fi sa le ascunzi sub perna, noaptea cand dormi, k poate se leaga si iti mai intra si tzie cate-o mana mai buna :jump: :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mortale pozele,

pt cei care nu au participat, ganditi-va ce fain a fost sa fii acolo. nu poti sa simti cu adevarat ce am simtit noi decat daca esti acolo, asa ca va asteptam la urmatoarea iesire.

oricine poate sa propuna o idee de tura. si vedem daca se aproba :)

:P :)

...cand ai scris , dak se aproba, te-ai gandit la neveste , nu?? (...sau ma rog, prietene) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"parada" poate k e prea mult spus, e vb de o plimbarica de control pt k vremea permite..., deci care sunteti liberi maine (miercuri), haidetzi la gente in cipariu, la 12,oo sa facem un pic de miscare... :) :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, va rog sa observati ca m-am straduit in seara asta.

am ajuns si eu padawan

:crack:

aaaaaaaaa deci aici am gresit eu!!!!!eu m-am straduit prea mult cu jack si am ajuns betiv!!!! :crack: bine v-am gasit artistilor si sper sa facem cat mai multe iesiri impreuna!!!va pupa tata si va doreste numai zile insorite!!! :burnout: :wave: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi ceva doritori pt o iesire duminica??? daca permite vremea bineinteles

:burnout: Mah, adevarul e ca si pe mine ma minca in palma de un drum, dar dupa cum vedeti vremea este cam...de betie asa ca dupa ce am consultat toate previziunile pe miine, am cam aruncat prosopul, cica vor fi 1-3 grade si ploaie slaba(mocaneasca). Asa ca nu prea cred ca e vreo tentatie reala de a scoate motoarele mai departe de o slanina la faget. Asa dar daca sint doritori de o scurta plimbare in natura duminica cu un foc si niste slana la faget sa posteze. mai este si o alta varianta, dar ne trebuie cineva cu masina. Ideea ar fi sa tragem o baie la Boghis circa 110 km din Cluj, de la Zalau inca vre-o 40km la stinga. Apa termala adevarata (fierbinte) bazin inchis. Ideea ar fi de plecat pe la cel tirziu 9 inspre acolo, apoi ajuns pe la 11, apoi baie , bere, (-soferul), si zuruc seara pe la 19 sa fim acasa. Eu ma inscriu la ambele variante, ma duc acum cu motorul la Selgros la ceva cumparaturi(macar atit cu motorul) si ma uit apoi sa vad cit ati fost de receptivi :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Mar 2008 17:34 -------------</small><br/>

:wave: Mah, adevarul e ca si pe mine ma minca in palma de un drum, dar dupa cum vedeti vremea este cam...de betie asa ca dupa ce am consultat toate previziunile pe miine, am cam aruncat prosopul, cica vor fi 1-3 grade si ploaie slaba(mocaneasca). Asa ca nu prea cred ca e vreo tentatie reala de a scoate motoarele mai departe de o slanina la faget. Asa dar daca sint doritori de o scurta plimbare in natura duminica cu un foc si niste slana la faget sa posteze. mai este si o alta varianta, dar ne trebuie cineva cu masina. Ideea ar fi sa tragem o baie la Boghis circa 110 km din Cluj, de la Zalau inca vre-o 40km la stinga. Apa termala adevarata (fierbinte) bazin inchis. Ideea ar fi de plecat pe la cel tirziu 9 inspre acolo, apoi ajuns pe la 11, apoi baie , bere, (-soferul), si zuruc seara pe la 19 sa fim acasa. Eu ma inscriu la ambele variante, ma duc acum cu motorul la Selgros la ceva cumparaturi(macar atit cu motorul) si ma uit apoi sa vad cit ati fost de receptivi :crack:

:lol: ok, vad ca lumea e harnica ...la berica, hai ca plusez- prin urmare ar fi amatori sa mergem miine la o baie la Boghis cu motorul? E cam extrem un pic dar daca mai gasesc minimum un nebun sa nu ma plictisesc singur, din partea mea e ok. putem face o tura Huedin, Poieni, Boghis , Zalau, Cluj. Ei ce spune lumea? Ar fi cam 200 km si ceva cu totul, o zi lejer cu baie cu tot :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De abia acum am descoperit partea asta a forumului.. super idee.. Din pacate nu tine vremea cu noi weekendu asta.

 

Am o propunere pentru voi. Mi-am promis ca anul asta as vrea sa fac un tur 1,5-2 saptamani prin romania cu motorul trecand prin cele mai misto chei pasuri, serpentine si alte minunatii ce mai sunt de vazut prin patria noastra. Ce ziceci? organizam ceva asa mai serios ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o propunere pentru voi. Mi-am promis ca anul asta as vrea sa fac un tur 1,5-2 saptamani prin romania cu motorul trecand prin cele mai misto chei pasuri, serpentine si alte minunatii ce mai sunt de vazut prin patria noastra. Ce ziceci? organizam ceva asa mai serios ?

mi-ai citit gandurile nu alta.

bineinteles ca organizam o iesire, si mie mi-ar placea tare mult.

precis mai gasim doritori

cel putin 6 vom fi sigur, mie mi-ar placea sa mergem pe transfagarasan, si mai vedem pe unde,

dar tre sa stabilim fiecare un traseu dupa care la o bere sa le punem la un loc si sa vedem ce iese.

avem tare multe de vizitat in tarisoara noastra.

sa fie batut in cuie cam cu o luna inainte ca un asa traseu nu e chier ieftin si sa adunam banii fiecare.

poti conta pe mine.

ce parere aveti restul?

:crack:

:burnout:

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: In afara de frumoase planuri pentru la vara, nimic? E drept ca e frig si bate vintul dar nu ploua, mai mult e soare :burnout:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o propunere pentru voi. Mi-am promis ca anul asta as vrea sa fac un tur 1,5-2 saptamani prin romania cu motorul trecand prin cele mai misto chei pasuri, serpentine si alte minunatii ce mai sunt de vazut prin patria noastra. Ce ziceci? organizam ceva asa mai serios ?

 

mi-ai citit gandurile nu alta.

bineinteles ca organizam o iesire, si mie mi-ar placea tare mult.

precis mai gasim doritori

cel putin 6 vom fi sigur, mie mi-ar placea sa mergem pe transfagarasan, si mai vedem pe unde,

dar tre sa stabilim fiecare un traseu dupa care la o bere sa le punem la un loc si sa vedem ce iese.

avem tare multe de vizitat in tarisoara noastra.

sa fie batut in cuie cam cu o luna inainte ca un asa traseu nu e chier ieftin si sa adunam banii fiecare.

poti conta pe mine.

ce parere aveti restul?

:crack:

:burnout:

:wave:

 

Pai io zic ca putem sa ne pregatim de pe acuma... eu m-am gandit la vro 2000km.. poate mi mult. Oricum.. ma bucur sa aud ca ar mai fi lume si ca ne vom putea aduna intr-un numar frumos. Poate ne intalnim si cu comunitati prin alte orase pe unde trecem.

oricum.. asta mai povestim cum ai zis si tu. cel mai bine ar fi in cadrul unei iesiri. ce ziceti de weekendul care vine. Daa stiu e 8 martie. dar avem un pretext misto: mergem sa culegem flori proaspete pt iubite :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca nu e neparat nevoie de soare, eu am incercat azi pe ploaie si merge cat de cat :cheers: , mai greu e acuma seara la 3 grade. Oricum trebuie sa vina si vreme faina la un moment dat.....

 

Numa bine :cheers:

sa stiti ca si eu am un chef de iesit, maine daca e vreme faina ca nu merg pe ploaie.

si dupa ora 4 ca pana atunci is la munca :wave:

cine stie poate ne vedem pe centru.

daca e vreme faina va astept la 4 jumate in fata la brd in marasti(langa biserica sf petru)

asfalt uscat

ca deja m-am urat de ploaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...