Sari la conținut

Discutii Diverse Pt Sm


Road
 Share

Postări Recomandate

se stie cineva cu patronul viitorului circuit de kart dintre ciuperceni si botiz?

Caracteristici proiect: realizarea unei piste de karting, corp administrativ, garaj karturi, circulații carosabile și pietonale, parcaje autoturisme, zone verzi, împrejmuire,utilități aferente pe o suprafață de 23400 mp.

Cred ca e putin cam mic. dar adu-mi aminte cand vin acasa sa ma opresc pe acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 437
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Caracteristici proiect: realizarea unei piste de karting, corp administrativ, garaj karturi, circulații carosabile și pietonale, parcaje autoturisme, zone verzi, împrejmuire,utilități aferente pe o suprafață de 23400 mp.

Cred ca e putin cam mic. dar adu-mi aminte cand vin acasa sa ma opresc pe acolo :)

a trecut mama pe acolo si mi-a zis ca e destul de mic...eu sper doar sa incapa mobrele macara pe jumatate si atunci e bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Eu am văzut pista și abia dacă încap trei kart-uri unul lângă altul. Pista nu întrunește condițiile pentru a putea găzdui nici măcar un campionat național de karting, lățimea benzii de rulare fiind la jumătate din minimul cerut de standarde. De motociclism nici nu poate fi vorba.

 

Mă interersează și pe mine dacă știe cineva numărul de telefon al băiatului din Carei cu dezmembrările.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am văzut pista și abia dacă încap trei kart-uri unul lângă altul. Pista nu întrunește condițiile pentru a putea găzdui nici măcar un campionat național de karting, lățimea benzii de rulare fiind la jumătate din minimul cerut de standarde. De motociclism nici nu poate fi vorba.

 

Mă interersează și pe mine dacă știe cineva numărul de telefon al băiatului din Carei cu dezmembrările.

cum spune si @RRS,e foarte bun de antrenament moto chiar daca nu e lat.daca ai fost acolo si te-ai plimbat putin pe asfalt,ai observat banuiesc in partea din spate a pistei ca e mai lata banda asfaltica si ca unghiurile curbelor sunt mai mult decat decente.ce spui tu cu minimul cerut de standarde,te-as contrazice putin.etapa se tine si la Amckart Bucuresti si iti spun sigur ca nu e dubla fata de Ciuperceni.noi cei cu motoare nu mergem sa facem performanta,ci doar sa ne distram intr-un mediu realtiv safe fara masini si parapeti in cele 2-3 curbe pe care le vom putea negocia decent,restul curbelor le vom lua din ghidon evident. :D acum,ca daca o cocleste careva pe partea din fata a circuitului si sare in gardul ala,asta e alta poveste,sau in rapa aia de la inceput.macar rapa e de pamant si garul slab,le mutam doar mai incolo fara pagube prea insemnate. :))

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 8 months later...

Salut

Daca stiti un centru de ingrijire pt animale salbatice,prin SM sau imprejurimi,va rog sa ma anuntati.

Este vorba despre un soim ranit,pe care l-am gasit pe marginea drumului.

Multumesc

.0751753562

» Post actualizat in 24 May 2017 15:45

Am rezolvat.

,,Se poate inchide''.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salut
Stiti pe cineva cine poate sa-mi faca niste suporturi ptr. side case? Pana acum cea mai apropiata oferta a fost in Debrecen, dar trebe sa lasi acolo motorul cateva zile. Daca aveti alta varianta sau experinte de gen...ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Ziua buna, un motociclist din Satu Mare care se plictiseste zilele astea si vrea sa dea o mana de ajutor, ma intereseaza o Honda pusa la vanzare in Satu Mare daca ar putea sa o vada si sa-mi dea cateva detali de la fata locului pana sa fac eu un drum pana acol. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Coxandel said:

Ziua buna, un motociclist din Satu Mare care se plictiseste zilele astea si vrea sa dea o mana de ajutor, ma intereseaza o Honda pusa la vanzare in Satu Mare daca ar putea sa o vada si sa-mi dea cateva detali de la fata locului pana sa fac eu un drum pana acol. Multumesc

Link cu anuntul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...