Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

Uite, am o alta propunere, care este cat se poate de serioasa:

o intalnire sa aiba loc in fata Primariei ( cea veche) de pe B-dul Victoriei, luni, in 17 martie 2008, la nunta mea si a lui speedy_alien23. Ora nu o stim inca, dar va anuntam

Ce ziceti, va bagati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

so.....cum se zice pe la noi e democratie

 

 

Emmpu tu ai inceput topicul ....nu mai lasa loc de nimik ...din cate ai vazut si ai citit ...zi un loc data si ora...si sa vedem ce se intampla ...si gata...daca prima data vom fi 3 ....venim mai postam ce fain a fost ...si ui asa ne mai adunam 3 ...

 

deci ideea e ..... fi tu cel care pune piciorul in prag ...si unde si de ce ...

gata cu toate aventurile aste si vorbe elevate spuse intr-un prag de mijto fals

:laugh: :blink:

 

--- Mesaj completat în 19 Jan 2008 15:10 -------------
iooooooooooooooooo

is acolo !!!

 

 

sa traiasca mireasa1!!!!!!!!

 

 

 

 

 

poate daca ajuta dumnezeu nici la ani care vin sa veniti si la noi !!!!

 

 

 

:o)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, am o alta propunere, care este cat se poate de serioasa:

o intalnire sa aiba loc in fata Primariei ( cea veche) de pe B-dul Victoriei, luni, in 17 martie 2008, la nunta mea si a lui speedy_alien23. Ora nu o stim inca, dar va anuntam

Ce ziceti, va bagati?

 

daca sunt si eu pe lista invitatilor (din fata primariei), ma bag!!!! :laugh:

tre sa vin la costum neaparat? :blink:

super ideea ta!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESTI HAIDUCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......... iar sotului: ai o femeie pe cinste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! va doresc inca de pe acum casa de pitra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, am o alta propunere, care este cat se poate de serioasa:

o intalnire sa aiba loc in fata Primariei ( cea veche) de pe B-dul Victoriei, luni, in 17 martie 2008, la nunta mea si a lui speedy_alien23. Ora nu o stim inca, dar va anuntam

Ce ziceti, va bagati?

 

 

Iata o veste de TOP.

Ma bucur ptr voi.Voi incerca sa fiu acolo.Vreau sa fiu acolo.Speedy as intra si in salon cu motorul.Nu e enduro dar as incerca.Orice ptr un motociclist.

Acum e clar ca o sa ne intalnim inainte de eveniment.

Cu bucurie si respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata o veste de TOP.

Ma bucur ptr voi.Voi incerca sa fiu acolo.Vreau sa fiu acolo.Speedy as intra si in salon cu motorul.Nu e enduro dar as incerca.Orice ptr un motociclist.

Acum e clar ca o sa ne intalnim inainte de eveniment.

Cu bucurie si respect

Mersi de ceea ce ai zis si eu as face la fel pt cei ca noi dar sper sa nu fie nevoie,eu va astept cu cea mai mare placere la mine,pe linga asta toti motociclistii care vor sa faca zgomot in fata primariei pot veni dar asta ramine sa vedem pe ce data va fii ca nu stiu cind scap eu de operatie dar totusi vreau sa fie in MARTIE.Te salut cu respect :blink: :laugh:

Asteptam locul si ora intilnirii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Choppervongal iti multumesc, chiar ar fi tare interesant sa vedem cum arata motoarele in incinta primariei :laugh: :o :(

 

Si normal ca este obligatoriu costumul...cel de motor :blink:

 

Noroc ca vor avea loc evenimente mai "speciale"...ca asa sigur ne vom intalni....

Ca in rest, fiecare iese cu motorul cand doreste. Chiar nu inteleg de ce ne agitam (eu poate) sa facem o intalnire cu totii??? Cum ziceam, oricum, fiecare iese cand i se pare ca au mai urcat temperaturile in termometru sau asflatul s-a mai uscat vreo 2 cm pe margine. Unii raman la "free ride"...all the time

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, am o alta propunere, care este cat se poate de serioasa:

o intalnire sa aiba loc in fata Primariei ( cea veche) de pe B-dul Victoriei, luni, in 17 martie 2008, la nunta mea si a lui speedy_alien23. Ora nu o stim inca, dar va anuntam

Ce ziceti, va bagati?

Ce veste trista,ce risipa ,o tipa de categoria ta ,dotatata peste medie se marita,0ff,off,off, m-ai intristat.Noroc cu astea mici care completeaza efectivele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic : nu ma puteam abtine..

ce parere de tot rahatu' !!!!

 

Ia te uita, lume noua! :laugh:

 

Zi-le domnu'... ! :blink: Baga si tu acolo un loc si o ora poate esti mai inspirat ca Eminescu. :o

 

Karpatenwolf-ule,

 

Bitte auch Vorschlag machen werden mĂśgen geworden sein hatte war sollte! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOATE ca toate dar ne mai vedem saptamina asta ca la mine eee cu tronc ca tot ce se poate sa ma opereze saptamina viitoare,ziceti ceva eu as zice ca duminica mai pe dimineata ar fii ok,asteptam raspunsuri si locuri de preferabil padurea dumbrava ora 11 00

 

 

--- Mesaj completat în 21 Jan 2008 17:13 -------------
su dac nu 12 13 14 oricum sa ne vedem si sa ne dam o tura mica depinde de vreme ok

Va salut cu respect :blink: :laugh: :o :(

 

--- Mesaj completat în 21 Jan 2008 17:22 -------------
Vrem ca si cei care ii insotesc pe motocilisti sa aiba un cuvint de zis,o propunere,o ora

ceva orice sa fie si ei prezenti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi eu si cu Alinutza vom fi acolo la Dumbrava la ora 12 daca e ok...la 11 ne trezim :blink:

 

daca e ceva dati un mesaj...asa ramane....asteptam sa vedem cat mai multi

 

 

--- Mesaj completat în 21 Jan 2008 17:40 -------------
daca e vremea najpa...atunci bem un suc si 6 beri...ca suntem pe jjos ....dar tot acolo ne vedem! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so...cine se mai arunca....Emmpu,Vali ...... care mai veniti duminica la 12 la dumbrava?!!?

 

Alinutza vi?! :D

 

Am vb cu Alinutza si a spus ca vine la intalnire dar nu cu tine ci cu prietenul ei :blink: :laugh: :o :( :D

 

CHOPPER_SAVAGE, fata aceea in 2 cilindri, care nu are profil psihologic favorabil pentru maritat, sunt cumva eu?????? :D :D :D :D :ok: . Si vei veni duminica sau te SMURD-esti sau UPU-iesti?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi anunt prezenta, dar nu cu mobra :laugh:, ma primiti daca vin cu conserva, DAR IMBRACAT CU ECHIPAMENTUL ?? ;:blink:

sanse de a ma prezenta sunt de 50 % :o, voi spune pe sambata daca voi veni :( si daca ma primiti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu motor, fara motor, echipat/a, dezbracat/a, cu trotineta, fara trotineta, cu bicicleta, fara bicicleta, cu conserva, fara conserva, cu pejosul....numai sa ne vedem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...