Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu stiu cand se va mai lauda cineva din jurul nostru (raza de 500km) ca e capitala europeana.

Titlul nu ni-l ia nimeni.

Vor venii multi si in anii urmatori.

Vom posta poze cu acest oras.

Mestecati in rezervor si in cutia de viteze.Usor se mai poate

Cu respect

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt asa de happy ca toata lumea e happy incat voi fi happy pana toti ceilalti vor inceta sa fie happy; dupa aceea voi fi si mai happy...

Ce putin ititrebuie tie sa fii happy mai ales dupa ce toti ceilalti nu vor mai fi happy incat nu poti sa nu fi happy cand vezi atata happyzdarie chiar si de provincie ,happy sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa lasat seara, zapada proaspata se vede pe acoperisuri, beculetele de iarna lumineaza strada, este frig afara, in birou este cald, muzica placuta suna in casti, degetele aluneca intro ordine precisa peste literele de pe taste, mai sunt 2 ore pana suna clopotelul si incepe weekendul mult asteptat, un somn bine meritat

abia astept sa vina sarbatorile de paste nu imi place iarna ca nu pot sa ma dau cu motocicleta

hibernare placuta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :P sunt peste tot :blbl: :D numi ajunge lumea sami bag ceva in ea IARNA cred ca fac cumva si mut TROPICELE aici :banana:si pe deasupra o sa imi iau doua sabii si ma apuc de taiat ;) ;) iarba pina ajung undeva cu caldura :lol: :) :lol: sa ma pot da numa sa am cu ce :lol: ca altfel stau si :sick: :P belesc fasolea ca nu am cu ce ma da :D

 

--- Mesaj completat în 30 Nov 2007 17:34 -------------
Si eu mas duce in padure dar sa fuck altceva,vai ce porcos sunt ma scuza :blbl: :blbl: :box: ;) ti

 

 

--- Mesaj completat în 30 Nov 2007 17:36 -------------

io ma duc si pe lac cand ingheata ca pot sa mi simt genunchii de gheata si cu motorul nu doar cu bicicleta sa mi aduc aminte de tinerete. daca asfaltul e cu polei:)

Pe care lac te duci sa ne anunti pe toti sa nu patesti ceva si sa nu te salveze nimeni :hurt: .Ar trebui sa vedem asta si sa fie si filmata :eek: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...