Sari la conținut

Despre Honda SLR 650, FX 650 Vigor si FMX 650


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 392
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sal Elena ,cred ca e ceva pe la mine prin garaj care-ti apartine,pana sa-mi dau seama amsi facut otura de proba cu el.

:finger: cum a fost? care e parerea ta despre acest motor?

maine, poate, o sa te trag de limba mai mult :baldy:

ne vedem curand! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am venit de la plimbare cu hondita :finger:, a fost super, e foarte usor de manevrat in trafic, treci usor peste oglinzile masinilor, e super!

E foarte comoda, usor de manevrat si vireaza super bine. A fost primul drum in trafic si n-am avut deloc probleme. :baldy:

Nu stiu ce sa reprosez motoului, nu am nimic de zis rau... :baldy:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

breh, sa stapanaesti fericita si sanatoasa capra, si sa va vedem la coclau in primavara pt testul offroad :baldy:

 

nu uita, ai spus de offroad, asa ca ma ofer :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e pana la coclau :baldy:

uite si poze de azi, calare pe hondita :baldy:

Felicitari faine poze si spuneai ca-i aglomeratie in B. :finger: :(

 

PS puneti niste Tankpad uri pe lat la rez daca mergi cu prot alea pe moto.Ele sunt de fapt prot de offroad care se poarta pe sup pant tot de off road. iti trebuie niste pantaloni de strada cu protectii integrate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intelegem super, azi mi-am luat numere provizorii si am plecat pe la Unirea...vaii...un trafic, o coada imensa bara la bara, am luat-o frumusel incet-incet printre masini, si a fost foarte ok. Ghidonul trece exact pe deasupra oglinzilor de la masini, deci o grija in minus, plus ca e subtirica si se strecoara usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am fost undeva la padure, la un restaurant pe malul unui lac. Surpriza a fost ca nu exista ciment pe locurile de parcare, ci pietris...WOW a fost o senzatie unica si destul de ciudata :lol: E vorba doar de cativa metri. dar eu incercam sa virez stanga si ea patina pe pietre drept :lol: M-am chinuit putin, eram amuzanta rau, mi se ingropau putin si rotile intre pietricele :D dar am iesit cu bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimba-i pneurile. cu ce ai acum pe ea e normal sa ai prob. in offr.

Ptr tine o parcare cu pietricele e off road,?Daca ii trebuia off road isi lua o motocicleta de teren-SLR e de strada-categoria "fun bike".aceasta categorie este ptr drumuri cu curbe multe,oras etc nu off road.Din aceasta cauza are cauciucuri de strada si suspensii de strada ptr 2 persoane.,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptr tine o parcare cu pietricele e off road,?Daca ii trebuia off road isi lua o motocicleta de teren-SLR e de strada-categoria "fun bike".aceasta categorie este ptr drumuri cu curbe multe,oras etc nu off road.Din aceasta cauza are cauciucuri de strada si suspensii de strada ptr 2 persoane.,etc

Off t:

Man, o fi, cumva, asfaltul din parcarea de la Conti'?

sau de pe Magheru?

Ia zi, cum e cu Intruderu pe criblura si cum e cu XR-u cu rotile de cross?

Inteleg ca fata trebuie incurajata, dar si sfatuita.

Au crezi ca merg pe mobre de ieri?

Ian uita-te mata la poze si vezi ce desen au pneurile drei, dupa aia gandeste putin la experienta ei pe "pietricele" si dupa aia da-i un sfat corect si lasa-ma pe mine ca, probabil ne-am mai intalnit pe coclaurii patriei. Au daca nu, cine stie?

END

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut 'foxbat',

 

...nu mai dai pe aici? :crack:

Macar sa feliciti fata, ca prin ea ai mai aflat cite ceva despre modelul asta. :crack:

 

Sorry! acum am citit postul asta.

mare sef, cum sa nu :)respecte maxime inca odata, nu am uitat de datorie. Da mi sansa sa ma revansez.si inca odata felicitari SLR -istei :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Dragii mei detinatori de honda slr 650, cum reusiti sa treceti peste iarna, ca pe mine ma roade nerabdarea sa ies la plimbare cu ea :bigstar: Azi o bag in scara blocului, mi-e mila sa o las in frigul de afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei, da! Pentru mine e primul motor (asta daca nu se pun cei pe Minsk-ul prietenului de atunci). Anii de zile (simtiti ca ani lumina) de la momentul in care mi-am luat permisul la momentul in care am luat-o pe ea au fost ani de dorinta a unei Honda (dovada si id-ul meu). Si iata ca soarta mi-a scos-o in cale pe ea, pentru 2200 euro si cu 16.000 km pe drumurile Frantei.

Acum asteapta in serviceul din fata blocului satreaca iarna si sa ii montez bateria la loc (batwerie ce imparte dormitorul cu mine).

 

La multi km impreuna (cu ea si cu voi - de ce nu)! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...