Sari la conținut

Oferte Garaje


Voschod_boy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 215
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Centru Civic, in spate la fostul RC Star, dar nu poti decat sa-l ,,cazezi"... e incuiat , asigurat, incalzit, tot comfortul, dar nu te potzi ,,foi" toata ziua pe acolo..

Ce inseamna, mai exact, "nu te poti foi"? Daca de ex sta acolo 3 saptamini dupa vine o saptamina mai calduroasa si vreau sa ies cu ea (saptamina in care, evident, o tin acasa), nu se poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, @mirrcea67:

Ce inseamna, mai exact, "nu te poti foi"? Daca de ex sta acolo 3 saptamini dupa vine o saptamina mai calduroasa si vreau sa ies cu ea (saptamina in care, evident, o tin acasa), nu se poate?
Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
ba da viteji mai sunteti voi in replici ...mai cretule tu ai prins glas????o cunosti macar pe fata care a postat acest anunt spre curiozitatea mea?

 

 

man sa stii ca nu sunt chiar asa cret :haha: , cum sa n-o stiu pe fata (mare fan de SRAD :what: )?! Era o replica la tinutul in casa langa brad :10:....treaba e delicata cu garajele mai ales ca cica este Hotarare a Consiliului Local sa se darame garajele pe motiv de lipsa de locuri de parcare si ca sunt inestetice. Eu am pus-o la naftalina pe undeva pe la ghiorloaia...mai exact Rediu Aldei la o cunostinta intr-un hambar...bine conservata si pregatita sa nu inghete lichidele in vezica :rock:). Mai cunosc vre-o 2-3-4 care cauta garaj si nici pe ei nu pot sa ii ajut. Daca aflu vre-un pont cu un garaj postez aici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man sa stii ca nu sunt chiar asa cret :haha: , cum sa n-o stiu pe fata (mare fan de SRAD :what: )?! Era o replica la tinutul in casa langa brad :10:....treaba e delicata cu garajele mai ales ca cica este Hotarare a Consiliului Local sa se darame garajele pe motiv de lipsa de locuri de parcare si ca sunt inestetice. Eu am pus-o la naftalina pe undeva pe la ghiorloaia...mai exact Rediu Aldei la o cunostinta intr-un hambar...bine conservata si pregatita sa nu inghete lichidele in vezica :rock:). Mai cunosc vre-o 2-3-4 care cauta garaj si nici pe ei nu pot sa ii ajut. Daca aflu vre-un pont cu un garaj postez aici :D

Pe langa faptul ca esti cret mai esti si blond.....mai "motociclist-ule" mai citeste odata postul si ai sa vezi ce ai scris unde ce cum si cand....cat despre ce tine ea pe motocicleta e problema ei ....si in ceva nu are legatura cu nici un SRAD....nu vorbi fara sa stii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe langa faptul ca esti cret mai esti si blond.....mai "motociclist-ule" mai citeste odata postul si ai sa vezi ce ai scris unde ce cum si cand....cat despre ce tine ea pe motocicleta e problema ei ....si in ceva nu are legatura cu nici un SRAD....nu vorbi fara sa stii

 

 

am vazut cine esti....Gabi. "Cucule cu pana sura...":

 

1. Nu te-am jignit deci am pretentia nici tu sa nu ma jignesti ("motociclistule")

2. Faza cu ghilimelele...motociclist e si ala cu 1 km, motociclist e si ala cu 100.000Km ..acuma depinde de care e si ce fel de om e

3. Stiu eu f bine care e faza cu SRAD-ul, oricum e lipsita de importanta, si nu trebuie sa fii avocatul ei!

4. Daca am suparat-o imi bate singura obrazul si o sa imi cer scuze

 

Punct.

Editat de mihaicretu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut cine esti....Gabi. "Cucule cu pana sura...":

 

1. Nu te-am jignit deci am pretentia nici tu sa nu ma jignesti ("motociclistule")

2. Faza cu ghilimelele...motociclist e si ala cu 1 km, motociclist e si ala cu 100.000Km ..acuma depinde de care e si ce fel de om e

3. Stiu eu f bine care e faza cu SRAD-ul, oricum e lipsita de importanta, si nu trebuie sa fii avocatul ei!

4. Daca am suparat-o imi bate singura obrazul si o sa imi cer scuze

 

Punct.

NU DAR AM ALERGIE LA POSTURI GEN AL TAU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat testosteron pe topicul asta...

 

Diana, sa inteleg ca nu au fost de acord administratorii sa o tii in scara? :what:

 

cat imi dai sa o tii la mine la firma? la caldurica.... :haha:

Bah, esti culmea :rock:

Profitorule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place sati fac praf buna dispozitie ca sa intelegi ca si tu :haha: o faci altora cand faci glume nejustificate :what: :rock:

 

 

la mine intentia era alta..deci sorry......mi-au mai cazut 2-3 fire de par oricum...ai avut succes :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai voi astai doi care va certati pe topicul fetei Eu zic asa va luati "o camera" sau ca sa fiu sigur ca ati inteles va faceti un topic separat si va certati in voie. Nu cred ca are rost sa sticati topicul fetei. Eu unul nu va cunosc pe toti ci doar pe unul singur da totusi cred ca nu e frumos sa va certati asa in public mai ales ca unii mai pierd si parul :what: ,a sa ca daca puteti sa o ajutati pe fata ok daca nu mai bine nu mai veniti cu replici inteligente. Si da nu are nici postul meu nici o treaba cu ce se discuta da ma enerveaza discutiile inutile si eu nu vreau sa raman fara par cum se pare ca patesc unii dintre motociclisti :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut cine esti....Gabi. "Cucule cu pana sura...":

 

1. Nu te-am jignit deci am pretentia nici tu sa nu ma jignesti ("motociclistule")

2. Faza cu ghilimelele...motociclist e si ala cu 1 km, motociclist e si ala cu 100.000Km ..acuma depinde de care e si ce fel de om e

3. Stiu eu f bine care e faza cu SRAD-ul, oricum e lipsita de importanta, si nu trebuie sa fii avocatul ei!

4. Daca am suparat-o imi bate singura obrazul si o sa imi cer scuze

 

Punct.

 

Nu m'ai suparat (nici nu am bagat in seama ce ai postat :10: ) si nu am avocati ....si da...mi'a placut srad-ul mult...dar nu ii vad legatura aici

 

 

 

Cat testosteron pe topicul asta...

 

Diana, sa inteleg ca nu au fost de acord administratorii sa o tii in scara? :haha:

 

 

Bah, esti culmea :what:

Profitorule!

 

 

Nop, nu am reusit....tocmai au ganduri rele ptr motorica meu...vor sa il dea afara sa renoveze scara blocului :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...