Sari la conținut

Ace Cafe London Reunion 2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

intra pe google maps si baga Ace Corner, iti arata exact unde e, dupa aia daca vrei sa afli cum ajungi acolo intra pe Directions si baga-ti adresa sau post code-ul.

 

bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noua ne-a facut placere sa fi printre noi .binenteles ca nu mai scapi de noi si noi de tine :)

sanatosi sa fim si rezervoarele pline :)

Editat de mih77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vinerea asta a fost slabut la ace... lume la greu dar nici o miscare. poate li s-a parut prea frig.

apropo, am dat bondaru', acum sunt pieton, macar pot sa beau mai mult ;) .

 

 

 

 

hai sati dau mobra mea!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca imi dai bonus si un job ca al tau, ma bag! numa' n-o mai da atata p-o roata ca apoi o fac de ras, daca nu o tin ca tine :lol:

 

 

pai daca nu sta pe 2 roti eu ce sai fac :( cu jobu..tias da mai multe bonus daca as avea :( sper so rezolvi pana la urma oricum daca aflu cumva ceva esti primu anuntat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
pentru gasca londoneza sa fie un CRACIUN FERICIT si un LA MULTI ANI..SARBATORI FERICITE...sa ne revedem cu bine :laugh:

LA MULTI ANI ! si tie .ce faci mergi acasa de sarbatori ?da-mi si mie un mes cu nr tau de tel sa vorbim.SARBATORI FERICITE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...las si eu messu'...poate ma bagati in lista...stau la Manchester...n-am ajuns pana acu' la ace cu motoreta...doar fara...cristi_iovanovici@yahoo.com...merci

 

...merge careva maine la race of champions?...lasati semn aici...nu-mi merge mess pe tel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...las si eu messu'...poate ma bagati in lista...stau la Manchester...n-am ajuns pana acu' la ace cu motoreta...doar fara...cristi_iovanovici@yahoo.com...merci

 

...merge careva maine la race of champions?...lasati semn aici...nu-mi merge mess pe tel...

salutare! si fi bine venit printre noi.

acum oricum e mai rece sa vi atata drum pe motor.eu fac naveta la munca uneori destul de departe si stiu despre ce vorbesc :smoke:

daca vi ,da un semn ...toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merg la roc la wembley maine sigur...poate ne vedem...da-mi invite pe mess, te rog, dau accept maine cand ajung aks..

...am scos motoreta ultima oara acu' 3 sapt...nu mai duc...:-)...da' abia astept...o zi buna...cre' k tre' sa-i fac si MOT...:-/

Editat de tin-tin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ! si tie .ce faci mergi acasa de sarbatori ?da-mi si mie un mes cu nr tau de tel sa vorbim.SARBATORI FERICITE !

 

nu ma duc sefu..io cu munca mea:))))..o sa lucrez mai mult ca sigur...totusi cred k pe la sf lu aprilie o tai akas cu mobra so inscriu la noi uite nr meu 07511288996..numai bine :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru gasca londoneza sa fie un CRACIUN FERICIT si un LA MULTI ANI..SARBATORI FERICITE...sa ne revedem cu bine :smoke:

 

la multi ani si sa ne revedem sanatosi! mih, adi, todea si cei care ramaneti acolo de sarbatori: eu am grija sa lichidez carnatii, sarmalele, vinul si ce-o mai fi, voi aveti grija sa lichidati "credit crunch"-ul pana vin eu! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani si sa ne revedem sanatosi! mih, adi, todea si cei care ramaneti acolo de sarbatori: eu am grija sa lichidez carnatii, sarmalele, vinul si ce-o mai fi, voi aveti grija sa lichidati "credit crunch"-ul pana vin eu! :wave:

 

eu il lichidez prin munca el ma lichideaza fizic ;) ne intelegem de minune ;)

sa ai sarbatori fericite alaturi de cei dragi!!la multi ani!!

sa te vad in 2009 extenuat de munca :D bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-i ala credit crunch ma?

m-a innebunit termenu asta in ultima vreme!

 

 

PS: Sarbatori Fericite!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Mai baeti as vrea sa va ghidez la http://londonbikers.com

Este cel mai mare forum in Londra pentru comunitate de motociclisti, fac tot timpul rideouts si chesti, oferte de cumparari, servici etc etc, eu am afcut recent un Dyno run la a mea pe gratis la Ralf in Mile End pe Comerical Road.

http://londonbikers.com/forums/Topic463711-35-1.aspx

 

Serios intrai pe LB si faceti conturi. Eu ma aflu in Estul Londrei deci stiu niste drumuri superbe in Essex in sus spre Epping, Ognar, Dumow, Finchingfield... o strada superba mai ales de tras mai tare este A414, nu foarte ontortocheata dar merge bine, este buna si poti da destul de repede.

 

Pt mine la Ace este cam pain in ass, trebuie sa o dau pe A406 si nu imi palce strada asta deloc dar merge de o intalnire. Stiu ca vremea a fost destul de nasoala anul trecut in UK si nici eu nu prea m-am omorat sa merg cu motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Mai baeti as vrea sa va ghidez la http://londonbikers.com

Este cel mai mare forum in Londra pentru comunitate de motociclisti, fac tot timpul rideouts si chesti, oferte de cumparari, servici etc etc, eu am afcut recent un Dyno run la a mea pe gratis la Ralf in Mile End pe Comerical Road.

http://londonbikers.com/forums/Topic463711-35-1.aspx

 

Serios intrai pe LB si faceti conturi. Eu ma aflu in Estul Londrei deci stiu niste drumuri superbe in Essex in sus spre Epping, Ognar, Dumow, Finchingfield... o strada superba mai ales de tras mai tare este A414, nu foarte ontortocheata dar merge bine, este buna si poti da destul de repede.

 

Pt mine la Ace este cam pain in ass, trebuie sa o dau pe A406 si nu imi palce strada asta deloc dar merge de o intalnire. Stiu ca vremea a fost destul de nasoala anul trecut in UK si nici eu nu prea m-am omorat sa merg cu motorul.

iti zic eu ca nu tar parea rau sa iesi la o plimbare de duminik cu baeti :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

salve .. eu m-am mutat recent in sud estu londrei eltham .. cum e cu intalnirile p-acilea .. grupt pe fb ceva de genu ???

 

am tot cascat ochii pe londonbikers da nah nu prea poti sa faci acolo topic in romana .. sau asa socotesc eu

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...