Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

In ultima luna nu prea s-a iesit din cauza caldurii/concedii, dar cativa avem un grup in care mai scriem cand iesim la plimbare. Nu e doar pentru Hayabuse si nu sunt prea activi oamenii, dar cateva plimbari pana la iarna sigur se vor face :D Da-mi un mesaj cu profilul de FB sa te bag in grup. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Daca este cineva interesat , am o sea pt gen 1,  refacuta la topsellerie ,inaltata + gel, f comoda la drumuri lungi si adauga un pic de confort pt cei mai inalti (se simte diferenta de la 185 in sus) fara logo-uri/broderii etc

Daca aveti cunostinte care sunt pe comunitate in benelux gasim cu siguranta o modalitate s-o expediez in tara cu verificare /plata la fata locului.In stare excelenta , 150E. PM pentru mai multe detalii.

9488a3c3-c7ea-4f57-b9c4-b7175a3a25b1.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare dragilor !

 

  Asa cum poate unii dintr voi deja stiu, in perioada 02.-05.06.2023, prietenii nostrii de la Hayabusa Thessaloniki au propus o noua "Intrunire Hayabusa", tot pe meleaguri grecesti, de data aceasta in Asprovalta, un oraş mic din nordul Greciei, la 80 km de Kavala, situat in Golful Strimonikos si apartinand prefecturii Salonic. 

  Astfel, in afara de noi si de cei din Grecia, si-au mai anuntat prezenta si vecinii nostri din Bulgaria si cei din Olanda.

  Pana in acest moment sutem deja vreo zece motociclete si ma gandesc ca postand si aici aceasta informatie, vor mai aparea ceva doritori de o plimbare frumoasa si o petecere pe cinste in " Busa style" .  Daca da, voi reveni cu detalii.

 Intentia ar fi ca aceasta intrunire sa fie si " Hayabusa Romania Summer meeting", deci ....... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, ivan pedala a spus:

Trimite-i mesaj lui Marius sa o posteze si la intrunirile de anul asta, e mai vizibila!

Sigur 😉, dar am zis sa anuntam si aici.

Editat de mariuscojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei cu Hayabusa gen 3, am verificat-o pe a mea și apare cu un recall in service. Nu am prea multe detalii, dar știu că are legătură cu frâna pe față: "potential issue with the front brake master cylinder!".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna seara. Stiu ca sunt off topic, dar m-am gindit ca nu o sa va suparati... Rog daca vreun coleg are un vas de expansiune de Hayabusa ( an 2001) sa imi dea un mesaj ( relufarcas@yahoo.com ). Multumiri anticipate.

Acum 23 ore, relufarcas a spus:

Buna seara. Stiu ca sunt off topic, dar m-am gindit ca nu o sa va suparati... Rog daca vreun coleg are un vas de expansiune de Hayabusa ( an 2001) sa imi dea un mesaj ( relufarcas@yahoo.com ). Multumiri anticipate.

Si as vrea un sfat... A folosit cineva up grade la oala de ambreiaj de tipul acesta ? Si daca da, as vrea sa aflu o opinie personala. Multumesc.

Screenshot_20230417-093442_Chrome.jpg

La 13.02.2023 la 12:49, Emperor a spus:

Daca este cineva interesat , am o sea pt gen 1,  refacuta la topsellerie ,inaltata + gel, f comoda la drumuri lungi si adauga un pic de confort pt cei mai inalti (se simte diferenta de la 185 in sus) fara logo-uri/broderii etc

Daca aveti cunostinte care sunt pe comunitate in benelux gasim cu siguranta o modalitate s-o expediez in tara cu verificare /plata la fata locului.In stare excelenta , 150E. PM pentru mai multe detalii.

9488a3c3-c7ea-4f57-b9c4-b7175a3a25b1.jpeg

Am trimis PM. Ai mesaj pe E-mail. Daca ( eventual) nu l-ai primit, contact la relufarcas@yahoo.com . Multumesc. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut!

Donez un capac monopost pentru Hayabusa Gen 1. 

Daca doreste cineva.. ridicare din Bucuresti (sector 6).

 

 

Acum 44 minute, IceCube a spus:

Salut!

Donez un capac monopost pentru Hayabusa Gen 1. 

Daca doreste cineva.. ridicare din Bucuresti (sector 6).

 

 

 

Am primit un mesaj privat, momentan rezervat.

L-am dat astazi. Incerc sa ajung pe la ai mei, cred ca mai am niste suporti de cutii laterale.. revin pe topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
La 07.07.2023 la 22:02, IceCube a spus:

Salut!

Donez un capac monopost pentru Hayabusa Gen 1. 

Daca doreste cineva.. ridicare din Bucuresti (sector 6).

 

 

 

Am primit un mesaj privat, momentan rezervat.

L-am dat astazi. Incerc sa ajung pe la ai mei, cred ca mai am niste suporti de cutii laterale.. revin pe topic.

Salut, daca mai sunt valabili suporti laterali ma înscriu eu! 

In alta ordine de idei găsesc pe undeva de împrumut un bord și far ptr gen 2? Plătesc în bere/bani deranjul! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...