Sari la conținut

Vtr 1000 F


bh99mes
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In Tg, Mures vad ca nu aveti Standox... :(

http://www.standox.ro/5/despre-standox.html

 

Astia fac vopsele bune, de calitate si ti le pun la spray. Stiu de la cineva care si-a vopsit un pinten asa, pinten albastru Rizla Suzuki.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum vin si eu sa ma laud: weekend-ul trecut, 523 km dus-intors, Seawolves biker's fest, vreme superba si voie buna, scroafa a rontait kilometrii toti fara sa gafaie catusi de putin si a fatat caluti tot drumul.

 

Contrar aparentelor, mecla aia e a unui om multumit ca merge feru' ceas :)

post-45894-0-98145200-1434349268_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am mai iesit cu a mea de vreo doua saptamani. Am mers odata pana la munca cu ea si atat. :(

 

Sezonul incepe la mine dupa ce iau copii vacanta, dupa ce il parchez pe ala mic la tzara la bunici. Si atunci sa te tii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poiiii, poate ne adunam si cu Dl. Rocker si facem un trio de V2 prin capitala: mai o vorba, o samanta-n coltu gurii, o impresie/arfa :) d-astea de bajeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, hai sa ne gasim vineri, dupa munci. Mergem o tura pana-n Biker's in Otopeni si bem acolo o bere din aia inutila... Sa nu zicem ca n-am iesit din oras :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Negative pt vineri seara, dar cam orice alta seara din saptamana asta, dupa 18:00, va stau la dispozitie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))))

 

Miercuri ma duc la serbare de sfarsit de an! Dar cred ca scap pana la 6.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce razi? Nu mai am 25 de ani, cand aveam chef de hoinareala sa ma urc in sa si sa-i dau bice :) Acum trebuie aprobare, program verificat inainte, orar, desfasurator! :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi place ASTA cum arata - tot cu radiatoare laterale si elegant mascate.


» Post actualizat in 15 Jun 2015 09:30

Si prefer genul asta, tot cu putina carena acolo...

post-20786-0-87296700-1434360619_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roger that Metal. Poi daca nu ploua si aveti vreme, dam o raita de control

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ... vesti bune de la honda: stie cineva de unde cumpar garniturile din cauciuc pentru robinetul de benzina si cel de la capacul cu firele LED-ului de rezerva?

vtr-ul asta devine noul meu IJ, vb aia: de ce ti-e urat, de aia nu scapi :-L

daca gasesc rapid, ramane pe miercuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica asta, nu? :)

 

Te duci la orice magazin de piese pentru camioane, tractoare si utilaje agricole cu garnitura rupta si-i ceri vanzatorului sa-ti dea una la fel :) Costa 1 leu :)) La magazinele de piese auto nu gasesti asa ceva. Au aia la Renault pe la nu stiu ce racord, dar e o idee mai mare si mai subtire si nu prea se potriveste.

post-20786-0-82778700-1434434837_thumb.jpg

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e o garnitura, iar cealalta e mai mica, de la robinetul de benzina. E bine de stiut cu magazinele de piese de camion; incerc sa ajung cat mai repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roni, ce facusi cu garniturile minune?

 

Diseara, facem ceva daca se opreste ploaia? Desi voiam sa iau motorul azi, am luat totusi masina :) Daca e, fug repede acasa si o las si ne vedem dupa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt liber dupa un 18:00, cred ca cel mai bine ne auzim la un telefon. Cu garnitura am rezolvat-o (sper).

daca nu face Sf Petru vreo aroganta cu ploaia, eu sunt available

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum motocicleta e inca la vanzare si eu sunt asaltat de telefoane, consider ca e un moment oportun sa mai fac o investitie :)) Asadar, urmeaza cat de curand o revizie la furca - ulei, semeringuri. Ocazie cu care va intreb ce ulei din gama Motul recomandati pentru aceasta operatiune. Doar Motul. Nu intrebati de ce! :)

 

Si cum un om bun cu suflet mare si credinta-n Dumnezeu mi-a pus in brate un belly-pan, cred ca a venit momentul sa-l pun pe motocicleta. Asa ca o sa cumpar niste colant rosu si sa vedem cum se poate monta. Apoi urmeaza niste stickere asemanatoare cu versiunea aniversara "Honda 50 de ani". O sa am ce face dupa ce vin din concediu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...