Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

nu ma mai risc, nu va faceti probleme! :smoke:

asa arata cauciucul pe fata cand am venit de pe transfagarasan. era el cam, "copt" dar nu arata asa. :ok:

acuma astept de o saptamana sa vina ala nou si bela asata ma tot combina... cristina-nevasta mea a vrut sa imi faca o surpriza sa il schimbe ea pe cand vin eu din timisoara saptamana trecuta si ea a vb cu el si acuma n-am ce face astept...dar nu stiu pana cand... :agree:

de ce de la bella?daca iti este urgent stim noi de unde sa iti iei si unde sa il schimbi si chiar sa il si echilibrezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut baieti.

Tot in legatura cu gumele am niste nelamuriri... :ok:

Ma mir Claudiu cum ai mers asa cu el..fara sa ai o explozie/pana.

Eu am gume bune(intr-adevar am rotile mici)si aseara la vreo 85-90 la ora,mi-a fugit spatele rau de tot,am intrat in voblaj...si probabil trebuia sa fiu la spital la ora asta.

M-am dat jos,am inceput sa rad(de idiot ce am fost)..si,aaa eram la 16 km de Oradea :agree: ,la care un "domn" beat...zice"Nu rade ca n-ai rezerva" :smoke: .

Noroc cu dubele astea de firma. :P

Ideea ii ca faceti in situatii d-astea?Am inteles ca is ceva firme specializate in depanari pe loc(eurotyres,sau ceva de genul,aveti ceva numere de telefon???)

Pana acum nu m-am gandit serios la chestiile astea,dar daca circumstantele erau altfel,ma dadeam cu capul de pereti ...

Ati patit-o careva ?cum ati procedat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce de la bella?daca iti este urgent stim noi de unde sa iti iei si unde sa il schimbi si chiar sa il si echilibrezi.

 

E interesat un prieten... Ceva info, un nr de telefon?

Multumesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E interesat un prieten... Ceva info, un nr de telefon?

Multumesc...

e in debrecen,si o sa fac rost de nr daca te intereseaza.Au preturi bune la cauciucuri iar in pretul cauciului e inclus ecihlibratul.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e in debrecen,si o sa fac rost de nr daca te intereseaza.Au preturi bune la cauciucuri iar in pretul cauciului e inclus ecihlibratul.

mersi, de debrecen stiam, credeam ca e vorba de ceva loco (echilibrat)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da acolo in debrecen este orice fel de cauciuc sau numa pt motoare mari ?

mai in mare trebuie sa aibe orice.. dar suni si intrebi ce te intereseaza.Iar ei iti zic tot ce pe tine te intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea ii ca faceti in situatii d-astea?Am inteles ca is ceva firme specializate in depanari pe loc(eurotyres,sau ceva de genul,aveti ceva numere de telefon???)

Pana acum nu m-am gandit serios la chestiile astea,dar daca circumstantele erau altfel,ma dadeam cu capul de pereti ...

Ati patit-o careva ?cum ati procedat?

 

a patit-o zoli (OREG) de pe forum

i-am reparat pe loc

am trusa de reparatii pe loc pt cauciucuri (fara camera) + compresor iar daca situatia impune asigur transport cu auto mixt 6 locuri + platforma

 

--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 18:17 -------------
0765 39 99 15

0745 54 79 74

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea ii ca faceti in situatii d-astea?Am inteles ca is ceva firme specializate in depanari pe loc(eurotyres,sau ceva de genul,aveti ceva numere de telefon???)

Pana acum nu m-am gandit serios la chestiile astea,dar daca circumstantele erau altfel,ma dadeam cu capul de pereti ...

Ati patit-o careva ?cum ati procedat?

a patit-o zoli (OREG) de pe forum

i-am reparat pe loc

am trusa de reparatii pe loc pt cauciucuri (fara camera) + compresor iar daca situatia impune asigur transport cu auto mixt 6 locuri + platforma

 

<small>--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 18:17 -------------</small><br/>0765 39 99 15

0745 54 79 74

preturi? si in ce program.. nonstop etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D .nu stiam ca sunteti pe forum care va ocupati.

E bine de luat in considerare.

Am sa notez numarul tau Pierooradea.SPER ca pot apela la tine,bineinteles contracost,in caz de...

 

 

--- Mesaj completat în 29 Aug 2007 21:06 -------------
P.s.-Isteata miscare cu trusa.

Nu cred ca se gasesc la noi.aduce cineva(bella,rudi???)

C anu strica...la un drum in afara.pe bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e in debrecen,si o sa fac rost de nr daca te intereseaza.Au preturi bune la cauciucuri iar in pretul cauciului e inclus ecihlibratul.

Salut

M-ar interesa pe mine unde anume in Debrecen e service-ul asta pt echilibrat roti la moto.

Daca ai putea da ceva detalii sau un nr de telefon ar fi super

Mc mult

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

va servesc cu placere

dace e in Oradea nu costa decat materialele pentru depanat, drumul si manopera o bere :D

daca e buba si trebuie mers in afara 1,2 RON / km ( asta inseama dus intors )

daca e motor defect si de transportat pe platforma si e doar in Oradea 30 ron, daca e in afara taxez la kilometru. ( 1,2 )

Daca e urgenta se poate non-stop binenteles sa nu fiu plecat sau ocupat cu ceva dar i-mi fac timp si se rezolva cat mai repede.

 

SPER sa nu aveti nevoie de mine!

 

PS: spray-ul ala e bun daca nu e gaura mare, daca e mare nu tine ( am patit-o pe autostrada in austria )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...