Sari la conținut

Magazine Accesorii si Serviceuri moto


aleck
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 361
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai recomand motorhouse-u'! Radu: 0729426637. Apelati si la el, poate o sa fiti multumiti. :rolleyes:

 

L.E. Si piesele comandate la el ajund destul de rapid. :cheers:

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
nu am eu nici o problema numai ma intrebam si eu cum va intrebazti voi si o sa intrebe si altzii.....oricum va vorbitzi........pai pt mine este funny

hai pe bune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai pe bune?

mah poate ca imaginatzia mea este bogata dar voi oricum va intanitzi nuh??/acuma va punetzi intrebari din aste ape forum este ca si cum ai vorbi telefon si dupa aia sa pui pe forum.....de asta mi se pare funny.......este parere personala.....si acum astept atacurile funnyyyyy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah poate ca imaginatzia mea este bogata dar voi oricum va intanitzi nuh??/acuma va punetzi intrebari din aste ape forum este ca si cum ai vorbi telefon si dupa aia sa pui pe forum.....de asta mi se pare funny.......este parere personala.....si acum astept atacurile funnyyyyy

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si tzie drag tovaras alexandrazzzzz acuma nu stiu daca am scris corect hahahha

KIAR AI INTZLES GRESIT TOVARASE PIEREE acuma deja nu se mai poate spune nimik?Fiecare o ia asa cum o vrea bine ca toata lumea ii prieten cu el dar de vorbit se vorbeste pe la spate hahaha carnatz

 

acum am vazut de ce te spumesti pe aici.......................................................... :rock:

 

stai linistit ca nimeni nu vrea "sa faca reclama sau concurentza'

 

topicul asta era doar asa ca avem de ales si mi am spus parerea. dc te deranjeaza asta e.

 

ride safe

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am vazut de ce te spumesti pe aici..........................................................

Spumesti????Ai vazut tu undeva ca jignesc....bah pastreaza-tzi remarcile spumante tovarasilor tai si daca vrei sa vb cu alcineva macar fao decent....sau daca nu pozti nu o fa....stai relax am ami zis nu ma deranjeaza doar scrisurile unora care nu se pot exprima numai prin jigniri si alea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu consider ca 'spuma'e un cuvant indecet

poate la tine la tara e

scuze o sa consult un ghid de 'regionalisme' inainte sa vb cu tine

scuza ma dc te am derajat dar din cate se vede pe forum tu esti ala care calca lumea pe coada, cred ca nu ti a scapat nici unu. daca u consideri ca e ok sa te iei in gura cu toti ok atunci. bafta

Editat de alexanderraz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mie asa imi place sacalc lumea pe coada dar sigur nu cu rea intentzie......la tzara??? pai poate nu sunt din-trun oras asa mare ca si tine dar asculta tu una.....daca te-ai nascut intr-o salvare de oradea sau de bucuresti nu inseamna ca esti de la oras......calci pe coada hah!nu te mai da destept frate ca nu ai cu cine oricum nu ma ridic la nievlul vostru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mie asa imi place sacalc lumea pe coada dar sigur nu cu rea intentzie......la tzara??? pai poate nu sunt din-trun oras asa mare ca si tine dar asculta tu una.....daca te-ai nascut intr-o salvare de oradea sau de bucuresti nu inseamna ca esti de la oras......calci pe coada hah!nu te mai da destept frate ca nu ai cu cine oricum nu ma ridic la nievlul vostru

cd o sa mai cresti cativa ani atunci poti sa incerci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine mah tu ai castigat oricum am deviat de la subiect si ma repet nu vrea eu sa calc pe coada pe nimeni si nici sa ma cert cu nimeni....succes la tovarasul tau si tzie in continuare

ciao :rock:

 

asfalt uscat

ride safe

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Bucu .... puteai sa pui un simplu post cu UP ! dc vroiai sa ajunga iar sus :) nu trebuia atata tam-tam

 

na ca am cazut si io in plasa si din cauza la postu meu o sa ajunga iar UP ! ;) , ramai dator ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Bucu .... puteai sa pui un simplu post cu UP ! dc vroiai sa ajunga iar sus :) nu trebuia atata tam-tam

 

na ca am cazut si io in plasa si din cauza la postu meu o sa ajunga iar UP ! ;) , ramai dator ;)

 

sigur

ma revansez :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

sc Motoraid.srl

va astepta cu un service dotat special pt motociclete !

-efectuam orce fel de reparatie atat mecanic cat si electric

-aducem orce fel de piese noi sau sh

-consumabile folosite de noi MOTUL,FERODO,,DID,HIFLO FILTER,SUBACHI,

 

INFORMATI LA TEL 0740317535

 

ISTVAN

post-44791-1239823220_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...