Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

n-au treaba protectiile - a mai fost stramtata odata : ) - dar nu suficient pt mine...

hai ca sigur mai sunt fete care si-au stramtat pantaloni... dar unde?? :o

am fost la un croitor si zicea ca el nu poate, ca e prea groasa pielea si trebuie nushce ace mai speciale...

 

 

nu vrei mai bine unul nou...? :cheers: /index.php?showtopic=115345

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu vrei mai bine unul nou...? :cheers: /index.php?showtopic=115345

Am vazut costumul de care vorbeste...este impecabil...si la un pret bun

Mie mi-a fost mic... :o ...daca am stat in concediu medical...am mancat si dormit...rezultatul nu pot sa-mi iau ieftin un costum super ok

Fetelor face banii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vanzare GHETE ALPINESTARS OCTANE noi, marimea 38, culoare negru cu rosu. Sunt aduse din State, cutie originala si etichete. Pret: 4 mil. 0730.380.471

post-22113-1187851683_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

riscul de a cumpara un costum care sa nu ti se potriveasca este foarte mare. chiar daca te-ai masurat si ai reusit sa te incadrezi in una din marimile date de producator poti sa ai surpriza sa nu iti pice bine, fie pantalonii, fie geaca, fie amandoua. in general costumele pentru barbati nu se potrivesc femeilor (raportul bust-talie-sold este diferit, la fel si latimea umerilor cu marimea bustului), asa ca orienteaza-te catre produse create special pentru femei (oferta este limitata pentru ca motociclistele sunt mult mai putine la numar). Unii producatori au linie speciala pentru fete (vezi alpinestar, joe rocket, icon).

Concluzia: NU CUMPARA FARA SA PROBEZI

Editat de invictus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

Exact asa am patzit cu echipamentul de mai jos! (semnatura)

Am dat comanda pt el, fara sa probez. Am avut surpriza sa`mi fie umpic mare.

D-acum incolo se stie, voi proba inainte de a da comanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

V-ati plans mai multe ca nu s-au potrivit masurile la haine atunci cand ati dat comanda din diverse cataloage, si as dori sa stiu daca vreuna din voi si-a comandat incaltaminte de la Louis. Si daca da, s-a potrivit marimea? Eu port 38, mi-am masurat piciorul si am 24,5 cm, iar in catalog masura 38 = 24,3 cm, iar masura 39=25 cm. Eu am si piciorul lat, si sunt in dubii daca sa comand 38 sau 39.

La geaca sper sa nu am probleme, la 90 in bust cred ca masura 38 e buna.

Va multumesc anticipat pentru raspuns!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ati plans mai multe ca nu s-au potrivit masurile la haine atunci cand ati dat comanda din diverse cataloage, si as dori sa stiu daca vreuna din voi si-a comandat incaltaminte de la Louis. Si daca da, s-a potrivit marimea? Eu port 38, mi-am masurat piciorul si am 24,5 cm, iar in catalog masura 38 = 24,3 cm, iar masura 39=25 cm. Eu am si piciorul lat, si sunt in dubii daca sa comand 38 sau 39.

La geaca sper sa nu am probleme, la 90 in bust cred ca masura 38 e buna.

Va multumesc anticipat pentru raspuns!

Eu mi-am luat ghete de la ProBiker si mi s-au potrivit, tot 38 port si eu; la geci .. nu stiu cum o fi... tre sa te uiti bine pe tabelul cu masuri.

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru fetele care cauta marime mica la echipament...incercati hein gericke;nu stiu cat ati auzit de marca asta,eu una nu mai auzisem dar au modele speciale pentru fete si sunt destul de mici;al meu e marimea 34 dar aveau si 32.si personal sunt multumita de echipament si e chiar ieftin in comparatie cu altele.eu am prins reducere si mi-am luat geaca de 150euro cu 50.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru fetele care cauta marime mica la echipament...incercati hein gericke;nu stiu cat ati auzit de marca asta,eu una nu mai auzisem dar au modele speciale pentru fete si sunt destul de mici;al meu e marimea 34 dar aveau si 32.si personal sunt multumita de echipament si e chiar ieftin in comparatie cu altele.eu am prins reducere si mi-am luat geaca de 150euro cu 50.

acum 2 zile am fost in germania intr-unul din magazinele lor......au reduceri acum.

oferta in schimb mi s-a parut slabuta.....poate am nimerit eu intr-un magazin mai mic de-al lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

se vide una pereche cizme stella alpinestars sau tech 6 special facute pentru fete.

cizmele sunt la cutie (noi noutze) marimea 37 sau 6us.

pretzul este de 300 euro.

se mai vinde si pantalon+tricou progrip race cross marimea s- 28 gri oranj negru pret 120 euro (nou nout)

nu am poza dar in situatia in care este cineva interesat se posteaza ,o sa atasez o poza cu modelul respectiv dar pe rosu.

daca cineva le vrea la pachet primeste o casca madhead cross marimea xs CADOU a fost purtata de 2 ori.

daca aveti prieten se gaseste si pentru el cate ceva /index.php?...st&p=929597

mersi 0765.500.672 post-20346-1193738210_thumb.jpgpost-20346-1193738238_thumb.jpgpost-20346-1193738453_thumb.jpg

Editat de octav_air
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

V-ati plans mai multe ca nu s-au potrivit masurile la haine atunci cand ati dat comanda din diverse cataloage, si as dori sa stiu daca vreuna din voi si-a comandat incaltaminte de la Louis. Si daca da, s-a potrivit marimea? Eu port 38, mi-am masurat piciorul si am 24,5 cm, iar in catalog masura 38 = 24,3 cm, iar masura 39=25 cm. Eu am si piciorul lat, si sunt in dubii daca sa comand 38 sau 39.

La geaca sper sa nu am probleme, la 90 in bust cred ca masura 38 e buna.

Va multumesc anticipat pentru raspuns!

 

 

Bocancei Probiker : http://www.louis.de/_405a68dca48f7c62c38b6...0&anzeige=0 .

Port 38, am comandat masura 38 , mi-i s-au potrivit la fix .

Daca vrei, poti sa-i probezi pe ai mei inainte sa te apuci sa dai comanda, macar iti faci o idee. Succes !

 

--- Mesaj completat în 19 Nov 2007 07:26 -------------
Daca tot suntem la topicul ,,echipamente pentru fete,, , aruncati un ochi la semnatura, am de dat manusi de iarna XS, bocancei 38 si pantaloni Rev'it 38 .

Toate sunt purtate de max 3 ori, sunt intr-o stare perfecta.

Pentru mai multe detalii, click pe cele 3 linkuri de mai jos.

Aviz pasagerelor : si voi aveti nevoie de protectii, mult prea multe accidente cu urmari nefaste s-au produs din pricina purtarii unui echipament necorespunzator! :)

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vanzare pantaloni de ski SPYDER marime 36-38 din Entrant stretch, windproof, waterproof, cu intarituri pe coapse si de la genunchi in jos. Model US TEAM Approved, replica. Pret: 300 RON. 0730.380.471

post-22113-1196332082_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor. Tocmai mi-am achizitionat un costum TSCHUL si am o mare problema. Nu pot merge cu protectiile de la coate, genuchi si chiar si cu cele de solduri atasate.Costumul e prevazut si cu slidere...Bineinteles ca si pe acelea le-am dat jos. Fara protectii ma simt relativ bine in costum. As vrea sa stiu daca si voi aveti astfel de probleme sau mie chiar imi trebuie un costum mai mare sau e doar o chestie de obisnuintza!?!

Acest costum este nr 38 iar eu am 1,74 m si 60 kg.

Editat de rosalynda_1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor. Tocmai mi-am achizitionat un costum TSCHUL si am o mare problema. Nu pot merge cu protectiile de la coate, genuchi si chiar si cu cele de solduri atasate.Costumul e prevazut si cu slidere...Bineinteles ca si pe acelea le-am dat jos. Fara protectii ma simt relativ bine in costum. As vrea sa stiu daca si voi aveti astfel de probleme sau mie chiar imi trebuie un costum mai mare sau e doar o chestie de obisnuintza!?!

Acest costum este nr 38 iar eu am 1,74 m si 60 kg.

 

Mai fato, da-i toate protectiile jos daca tot ai inceput o chestie... :) glumesc desigur, dar explica-mi si mie, tu nu ai probat un combinezon intr-un magazin inainte sa dai comanda la combinezonul asta??? nr. 38 e prea mic, logic... vorba unui prieten hai un 48, un 50 dar PROBEAZA CEVA INAINTE SA COMANZI!

 

Jeez...ia-ti altul, ce dracu', il cumperi ca sa-i dai protectiile jos, brava...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor. Tocmai mi-am achizitionat un costum TSCHUL si am o mare problema. Nu pot merge cu protectiile de la coate, genuchi si chiar si cu cele de solduri atasate.Costumul e prevazut si cu slidere...Bineinteles ca si pe acelea le-am dat jos. Fara protectii ma simt relativ bine in costum. As vrea sa stiu daca si voi aveti astfel de probleme sau mie chiar imi trebuie un costum mai mare sau e doar o chestie de obisnuintza!?!

Acest costum este nr 38 iar eu am 1,74 m si 60 kg.

mai slabeste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai slabeste.

 

Apai cat sa slabeasca? :) repet, un 48-50 ar fi fost mult mai potrivit la semnalmentele tale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...