Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aaaa....c-mi place mobra! are un design super. cum se comporta la drum? :lol:

80 km/h pe DN5, ca sa nu imi rup salele in gropi, daca nu bate vantul. 60 daca bate, ca sa nu ma adun din sant. Maxim 90. In rest, accelereaza, franeaza, coteste, consuma 2.7 doar cu mine si 4 cu pasager de 75kg - si de cand i-am scos alarma, pleaca si la prima cheie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niprul e in plin proces de transformare....

Acum ma dau cu un Suzuki Dr Big de 750.

ahhaaa...te-am prins, stiam eu.....trebe neaparat sa merem la o endureala....dar mai antai sa vad daca se mai alege cva de mobra mea :D ...sper sa o fac vara asta

 

80 km/h pe DN5, ca sa nu imi rup salele in gropi, daca nu bate vantul. 60 daca bate, ca sa nu ma adun din sant. Maxim 90. In rest, accelereaza, franeaza, coteste, consuma 2.7 doar cu mine si 4 cu pasager de 75kg - si de cand i-am scos alarma, pleaca si la prima cheie.

super tare! sa o stapanesti sanatos! de banii care i-am dat p aprilia mai bine luam una ca a ta noua.....acu stau si ma uit la ea c frumoasa e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce probleme ai?lasa un nr de telefon!

La endureala doar soft ca Big-ul e greu si-mi rupe picioarele daca-l scap,eventual pe la catacombe daca cunosti zona :welcome:

Numai bine! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce probleme ai?lasa un nr de telefon!

La endureala doar soft ca Big-ul e greu si-mi rupe picioarele daca-l scap,eventual pe la catacombe daca cunosti zona :thanks:

Numai bine! :welcome:

:crack: stiu cum e big-ul..m-am dat cu un 800s si plus de asta eu am pegaso si sunt in aceeasi situatie, p langa picioare mai ma costa si carenele cca 600euroi...am avut probleme cu presiunea la ulei si acu bate motoru' ca draq. azi al dau jos sa vad c gasesc....tine-mi pumnii poate scap ieftin :D aaaaaaaa era sa uit:0723754766 sau gugulea_catalin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

eu am bunicii langa soseaua Magurele.....deci cunosc...si stau pe aici in fiecare vacanta si weekend...

misto ca sunteti o gramada cu scuter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Baieti si fete haideti sa ne cunoastem.Ma numesc DAN am un Kawasaki ZZR 400 si stau pe soseaua Alexandriei,de la cap.tranvaiului 32 spre Bragadiru vre-o 500metri este o benzinarie Lukoil pe stanga,acolo stau.Fratilor haideti ridicati manutele sus si sa-ncercam si noi sa ne facem un grup al nostru cum si-au facut toti sa nu ramanem noi mai prejos de toti,si sa ne facem un loc de intanlire al nostru incepand din primavara,uite vin eu cu o propunere,sa ne intanlim la Mc'Donalds din Trafic Greu,e acolo loc de parcare,putem sa bem un suc impreuna,sa ne cunoastem,sa povestim.Ce ziceti? Astept propuneri! Uite acum vine caldura si incepe sezonul,avem timp sa ne punem de acord,ce ziceti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti si fete haideti sa ne cunoastem.Ma numesc DAN am un Kawasaki ZZR 400 si stau pe soseaua Alexandriei,de la cap.tranvaiului 32 spre Bragadiru vre-o 500metri este o benzinarie Lukoil pe stanga,acolo stau.Fratilor haideti ridicati manutele sus si sa-ncercam si noi sa ne facem un grup al nostru cum si-au facut toti sa nu ramanem noi mai prejos de toti,si sa ne facem un loc de intanlire al nostru incepand din primavara,uite vin eu cu o propunere,sa ne intanlim la Mc'Donalds din Trafic Greu,e acolo loc de parcare,putem sa bem un suc impreuna,sa ne cunoastem,sa povestim.Ce ziceti? Astept propuneri! Uite acum vine caldura si incepe sezonul,avem timp sa ne punem de acord,ce ziceti!

 

 

eu ma bag .... :friends:

mai vb pana cand o veni caldura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Haideti fratilor, astept propuneri, nu mai e nime nimeni pe aici prin zona Rahova? chiar suntem asa putini?

Sall ! I'm in , dar dupa ce'mi iau carnetul:baldy:"care este" , pana at. voi "arunca" mai departe . Nu suntem putzini , numai k , nu totzi shtim d forum . PS: vreau sa va "aud" si prin salaj :hug: Bafta :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti fratilor incepe numaratoarea inversa,inca putin si vine timpul.Astept incontinuare propuneri si sugestii,ce ziceti,vad ca militariul,crangasi,titan si altii incep sa se stranga,haideti sa nu fim noi ultimii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut .........mai era un topic cu bikerii din zona sebastian dar se pare ca a u emigrat in alte zone !!!! oricum daca hotarati o intanlire dati-mi si mie un pm sau un mesaj pe mess adolf_sss@yahoo.com

P.S. bandit 400 galben (ala de ia injuraturi la toate semafoarele :D))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Asa e adolf ss au emigrat in alte zone ptr.ca nu suntem uniti si parolisti,cum sunt cei din Drumul Taberii,Crangasi,Militari,Giulesti si alte cartiere,ei se pare ca se intanlesc fregvent intr-un loc anume in anumite zile ale saptamanii pe care le stabilesc impreuna asa cum vreau si eu acum sa facem si noi,sa incercam sa ne strangem cat de multi de aici din Rahova,Sebastian,Ferentari,Salaj,Sos.Magurele intrun loc accesibil ptr.toti si unde putem sa bem un suc si sa povestim,sa facem o plimbare prin oras sau afara din oras,sa facem cunostinta intre noi sa incercam sa ne cunoastem,sa ne imprietenim,sa ne ajutam daca este nevoie,sa schimbam intre noi nr. de telefon sa mergem Miercurea la Arc impreuna cat mai multi plecand de la locul nostru de intanlire pe care il vom stabili cu totii,tocmai de acea am facut acest topic aici ptr.ca am vazut ca topicul cu cei din Sebastian s-a pierdut din zi in zi,incetul cu incetul pana a decedat,acum incerc sa facem si noi ca celelalte zone,vreau sa va spuneti si voi parerea ptr.un loc de intanlire,o sugestie,o propunere eu mi-am spus parerea la McDonald's din trafic greu,astept propuneri,sugestii.Si ptr, tine CBRel sa-ti iei permisul mai repede dar pana atunci poti sa-ti spui si tu parerea,haideti fratilor pana vine caldura sa putem iesi cu mobrele sa ne punem de acord cu locul de intanlire,sa-l avem stabilit de pe acum,cand incepe sezonul sa-l avem deja si sa ne putem intanli,ce ziceti? :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: Bogdane, Alexutzzz, CBRel, Alex_motorider, Adolf_ss ce ziceti ca locul de intanlire sa fie la McDonald's de la Trafic Greu la orele 18.00 PM in zilele de:Luni; Miercuri si Vineri.Cu acest loc este de acord si Lazarm ce ziceti?Miercurea cand ne intanlim putem merge cu totii de acolo la intrunirea de la Arc,iar Vinerea putem face planuri ptr. wickend. :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...