Sari la conținut

Offroaderi Si Poze Cu Ei


MihaiM
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

foarte misto Mihai, bravo tie... ca stii sa te distrezi.

 

si intradevar, e mai misto pe drumuri secundare, decat sa dai de boi p 4 roti carora nu le pasa de tine... esti mai in siguranta pe drumuri de tara.

 

Bafta in continuare, si drumuri uscate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Mah.... si eu care credeam ca Afrikana mea, (ca pot sa-i spun asa acum) a vazut doar asfaltu'.... Statzi sa vedetzi poze de la mine de acum...

Mihaitza, tot respectul pentru poze, sunt super.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah.... si eu care credeam ca Afrikana mea, (ca pot sa-i spun asa acum) a vazut doar asfaltu'.... Statzi sa vedetzi poze de la mine de acum...

Mihaitza, tot respectul pentru poze, sunt super.

 

:crack:

 

stabileste niste trasee de acum,ca la vara ....ai cu ce :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah.... si eu care credeam ca Afrikana mea, (ca pot sa-i spun asa acum) a vazut doar asfaltu'.... Statzi sa vedetzi poze de la mine de acum...

Mihaitza, tot respectul pentru poze, sunt super.

Hai mai Sebi, ca doar e Africa Twin, normal ca a vazut livezi si coclauri, daca vroiam doar asfalt imi luam vitezana. Stai sa vina primavara si o sa incerc si varadero pe off-road. De mers va merge, sunt sigur, dar cu mai multa transpiratie. Ai mai iesit cu bijuteria?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Deja am scos-o pe coclauri. Avem o relatzie speciala deja. Ia sa pun o poza facuta la prima zapada de anul trecut, la ora 7 dimineatza.

 

--- Mesaj completat în 09 Jan 2008 06:03 -------------
http://good-times.webshots.com/album/561702657hFcEwz

 

Asta e pentru Mihaitza si curioshi, e de la actiunea cu jucariile pentru copiii de la Valea Plopului de anul trecut. Scuze pentru calitatea imaginilor, nu toate sunt reushite.

post-3626-1199851289_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Deja am scos-o pe coclauri. Avem o relatzie speciala deja. Ia sa pun o poza facuta la prima zapada de anul trecut, la ora 7 dimineatza.

 

<small>--- Mesaj completat în 09 Jan 2008 06:03 -------------</small><br/>http://good-times.webshots.com/album/561702657hFcEwz

 

Asta e pentru Mihaitza si curioshi, e de la actiunea cu jucariile pentru copiii de la Valea Plopului de anul trecut. Scuze pentru calitatea imaginilor, nu toate sunt reushite.

 

 

faina poza....d-abia astept sa mai dea un pic de soare, sa usuce asfaltu sa mai iesim si noi cu ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu o poza cu mine si cu ktm-ul meu.poate apare cineva cu care sa ma dau si eu pe langa ploiesti.si nu numai.i-mi place tare mult in zona breaza.

o intrebare:iese cineva sambata,duminica la un noroi?

daca da,claudiu 0726259679

post-12608-1201200874_thumb.jpg

Editat de acladdesign
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa lamuresc intai ceva, pentru ca eu cred ca Radu a intzeles greshit. Am spus ca e atat de bine intretzinuta, incat nu credeam ca a fost folosita si off-road. O sa te sun in curand sa facem actele, ca vreau sa fiu "casatorit" legal cu ea.

Acum, inca vreo 2 poze, de pe 13 ianuarie 2008, la o mica plimbare on/off-road, cu tente de patinaj artistic pe ghiatza... (Ma antrenez, pentru ca in mai plec cu Reta prin Alpi) :friends:

 

P.S. Prietenul din poze se numeste Leo Rentzea, e medic stomatolog, motociclist cu experientza, endurist si in viitor, nashul meu... Mergem impreuna pe dealuri. E bine sa ai stomatologul cu tine, sa vada cum iti rupi dintzii, ca sa stie cum sa-i puna la loc... :friends:

post-3626-1201298070_thumb.jpg

post-3626-1201298154_thumb.jpg

post-3626-1201298167_thumb.jpg

post-3626-1201298183_thumb.jpg

post-3626-1201298205_thumb.jpg

post-3626-1201298225_thumb.jpg

post-3626-1201298247_thumb.jpg

post-3626-1201298278_thumb.jpg

post-3626-1201298304_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa lamuresc intai ceva, pentru ca eu cred ca Radu a intzeles greshit. Am spus ca e atat de bine intretzinuta, incat nu credeam ca a fost folosita si off-road. O sa te sun in curand sa facem actele, ca vreau sa fiu "casatorit" legal cu ea.

Acum, inca vreo 2 poze, de pe 13 ianuarie 2008, la o mica plimbare on/off-road, cu tente de patinaj artistic pe ghiatza... (Ma antrenez, pentru ca in mai plec cu Reta prin Alpi) :rock:

 

P.S. Prietenul din poze se numeste Leo Rentzea, e medic stomatolog, motociclist cu experientza, endurist si in viitor, nashul meu... Mergem impreuna pe dealuri. E bine sa ai stomatologul cu tine, sa vada cum iti rupi dintzii, ca sa stie cum sa-i puna la loc... :friends:

 

 

FAINE ... Faine... la mai multe! :P

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sa lamuresc intai ceva, pentru ca eu cred ca Radu a intzeles greshit. Am spus ca e atat de bine intretzinuta, incat nu credeam ca a fost folosita si off-road. O sa te sun in curand sa facem actele, ca vreau sa fiu "casatorit" legal cu ea.

Acum, inca vreo 2 poze, de pe 13 ianuarie 2008, la o mica plimbare on/off-road, cu tente de patinaj artistic pe ghiatza... (Ma antrenez, pentru ca in mai plec cu Reta prin Alpi) :kiss:

 

P.S. Prietenul din poze se numeste Leo Rentzea, e medic stomatolog, motociclist cu experientza, endurist si in viitor, nashul meu... Mergem impreuna pe dealuri. E bine sa ai stomatologul cu tine, sa vada cum iti rupi dintzii, ca sa stie cum sa-i puna la loc... :D

Am inteles Sebi ce ai vrut sa zici. Pozele sunt super, trebuie sa recunosc ca am o strangere de inima cand iti vad motorul insa. Astept un tel cand ajungi pe uscat, va trebui sa ne ocupam de acte. Pana atunci plimbari misto. Bag si eu ceva poza, ca si consolare (pt mine, bineinteles)

post-8950-1202298617_thumb.jpg

post-8950-1202298687_thumb.jpg

post-8950-1202298829_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

o iesire sambata? un usor OFF-ROAD

 

comarnic-valea doftanei-cheia si retur.....

 

cine se baga?

 

 

 

 

am bagat si la topicul cu africanii

 

 

--- Mesaj completat în 23 Feb 2008 20:55 -------------
traseul de azi:

 

comarnic-secaria- valea doftanei-spre sacele (fara succes)-campina-busteari-mislea -scorteni-ploiesti

 

paticipanti: traian (dr650),mihai (transalp600),angi (ktm LC4)

si poze:

post-1638-1203792601_thumb.jpg

post-1638-1203792680_thumb.jpg

post-1638-1203792799_thumb.jpg

post-1638-1203792834_thumb.jpg

post-1638-1203792868_thumb.jpg

post-1638-1203792904_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

o plimbare "initiatica"pentru fiul meu, dar epuizanta pentru vacuta mea, traseul se preta mai bine ptr un cros,sau o alta motocicleta, mai usurica

 

 

Valcanesti-Cosminele-Melicesti-Telega

 

 

dar peisajele meria tot efortul...sa vezi de Piatra Verde (Slanic),si Crucea de pe Caraiman din acelasi loc, doar intorcand privirea.....si vorba boierului....toate astea la cativa km de casa

 

apropo, crucea din poze e la melicesti,si a fost inaltata in cinstea lui carol I

 

 

 

 

 

 

 

PS pozele se vad,totusi daca dati click pe "enlarge"

post-1638-1206430367_thumb.jpg

post-1638-1206430576_thumb.jpg

post-1638-1206430666_thumb.jpg

post-1638-1206430834_thumb.jpg

post-1638-1206430876_thumb.jpg

post-1638-1206431024_thumb.jpg

post-1638-1206431086_thumb.jpg

Editat de MihaiM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta confirma una din afirmatiile mele:

Ai mai multa satisfactie si adrenalina in Romania pe drumurile secundare decat pe mii de km de autostrada in vest

Turismul romanesc NU STIE sa se vanda, asta e o mare problema

dar nu e problema noastra, pozele tale demonstreaza acest lucru :bow:

 

 

Mare adevar...subscriu...si mare pacat ca nu stim sa vindem mai bine turismul...poate e mai bine, ce sa zic...oricum, ideea e trebuie sa iesim fiecare sa traim experienta pe motoare a unui tinut ff. fain, Ro..

 

Asfalt uscat si multe experiente de genul asteia! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...